7.1 C
prijateljska umjesto prvenstvene

FOTO Jelić zabio za remi u prijateljskoj utakmici protiv druge momčadi zagrebačkog Dinama

Jedini pogodak na utakmici igranoj na pomoćnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš za Slaven je postigao Jelić u 80. minuti.

Koprivnički prvoligaš na svom je pomoćnom terenu Ivan Kušek Apaš igrao prijateljsku utakmicu protiv druge momčadi Dinama koja se inače natječe u Drugoj HNL.

U HNL-u se ovog vikenda igra redovno četvrto kolo, međutim utakmica Slaven Belupa i Intera iz Zaprešića odgođena je zbog očuvanja novog travnjaka koji se rađa u Koprivnici. Teren još nije u savršenom stanju, stoga se radi sve kako se ne bi uništilo skupo ulaganje.

Kako pišu službene stranice koprivničkog prvoligaša, nogometaši Slaven Belupa remizirali su s drugom momčadi Dinama rezultatom 1-1. Jedini pogodak na utakmici igranoj na pomoćnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš za Slaven je postigao Jelić u 80. minuti. Prvi su zabili gosti.

Nakon niza promašenih prilika Slavenove momčadi, Dinamo je iskoristio svoju prvu u 76. minuti kada je precizan bio Šipoš. Samo četiri minute kasnije izjednačio je Jelić čvrstim udarcem pod gredu s desetak metara. Do kraja susreta nismo vidjeli golove, iako je Slaven prijetio preko Bogojević, Puclina i Jelića te je utakmica završila 1-1.