5.4 C
Utorak, 19. ožujka 2024.
Malo je nedostajalo

FOTO Juniori Slaven Belupa poraženi u sudačkoj nadoknadi u Rijeci u izravnom dvoboju za prvo mjesto, isključen trener Sertić

Slaven je ponovno izjednačio preko Reslera iz penala u 45. minuti. Kako je utakmica odmicala, padali su žuti kartoni, ali i golovi. U 73. minuti Rijeka je opet vodila i opet je zabio Ristovski, ali ovaj put glavom.

Ove sezone sjajni juniori Slaven Belupa jučer su gostovali u Rijeci gdje ih je ugostio istoimeni domaćin. Uoči ovog susreta obje ekipe imale su 20 bodova, te je ovaj susret odlučivao o prvom mjestu. U utakmici punoj tenzija, kartona i golova slavila je Rijeka rezultatom 4-3. Poveli su domaći u 13. minuti, ali već u idućem napadu Mladen je izjednačio za Slaven Belupo. Svoj sjajan prodor igrač Rijeke, Ristovski, okrunio je pogotkom u 29. minuti.

Slaven je ponovno izjednačio preko Reslera iz penala u 45. minuti. Kako je utakmica odmicala, padali su žuti kartoni, ali i golovi. U 73. minuti Rijeka je opet vodila i opet je zabio Ristovski, ali ovaj put glavom. Farmaceuti se nisu predavali, već je Mladen primio jednu dugu loptu i u 87. minuti izjednačio na 3-3. Kada se očekivao posljednji sudački zvižduk, Koprivničancima je popustila koncentracija, te su nakon prekida primili četvrti gol u 90. minuti za poraz 4-3. Nezadovoljan sudačkim odlukama, trener Sertić glasno je protestirao te je isključen s terena.

Tako je Rijeka pobjegla na tri boda i sada ima ukupno 23 boda s kojima drži prvo mjesto ljestvice. Belupo je završio kao peti.

Incident

Policija o provalama na TKZ-u: Provodimo kriminalističko istraživanje, iz jednog stana ukradeni su predmeti, a iz drugog…

Kao što smo danas pisali, dogodile su se dvije provale u stanove na Trgu kralja Zvonimira u Koprivnici. Kako doznajemo...