8.2 C
lokalni derbi

FOTO Kloštranska Mladost s(p)retnim pogotkom Korena pobijedila Ferdinandovac pred punim tribinama

Picoki su jučer na svom travnjaku doživjeli poraz od Podravca iz Virja, dok su Cvetkovčani upisali pobjedu od 0-2 u gostima kod Tomislava iz Bereka.

Jučer je odigran velik dio Četvrte lige, dok su za danas ostala dva susreta. Picoki su jučer na svom travnjaku doživjeli poraz od Podravca iz Virja, dok su Cvetkovčani upisali pobjedu od 0-2 u gostima kod Tomislava iz Bereka. Križevčani su pak pobijedili Slatinu s 2-1.

Posebno zanimljiv dvoboj igrao se u Kloštru Podravskom. Domaća Mladost ugostila je Ferdinandovac na svom terenu. Prvu priliku imali su gosti, no Karan nije bio precizan. Sredinom prvog dijela domaći su s(p)retno poveli. Skraćeni korner izveo je Herent, lopta je išla nisko i svoj zbrci Koren je uspio ugurati loptu pored Peršića za 1-0, što se pokazalo konačnim rezultatom.

Pogodili su gosti i stativu iz slobodnog udarca, a u drugom poluvremenu Fuček je imao sjajnu priliku, no udarac je otišao pored gola. Domaći su držali čvrstu obranu pokušavajući postići još koji gol, no nije im to pošlo za rukom, kao ni gostima. Nakon posljednja sučeva zvižduka domaćini su pred svojim navijačima veselo proslavili pobjedu.

U drugom susretu igrali su Dinamo Predavac i Virovitica, a nakon što domaći zabili gol za 2-1 u 94. minuti, svi su očekivali kraj. Tako nije mislio glavni sudac, a ni gostujuća ekipa koja u 96.-oj minuti zabija za konačnih 2-2 i to s igračem manje.