6.8 C
umjetni travnjak

FOTO Koprivnica i Knapić upisali pobjedu u prvom pripremnom susretu za proljetni dio prvenstva

Novi trener Zelenih pobjedom je krenuo u novi mandat.

Puleni Valentina Knapića, igrači Koprivnice, danas su na umjetnom travnjaku Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš odigrali prvu pripremnu utakmicu za proljetni dio prvenstva. Protivnik je bio ligaški konkurent Bjelovar.

Prvi dva pogotka na utakmici postignuta su s bijele točke. Prvi je djelo Tucakovića, dok je drugi zabio Kuprešak, ali za Bjelovar. S 1-1 otišlo se na poluvrijeme. Drugi dio pripao je Koprivnici.

Prvo je za vodstvo 2-1 zabio Vrkić nakon asistencije Tucakovića, da bi konačnih 3-1 za Zelene postavio Jagarinac u posljednjim minutama utakmice. Novi trener Zelenih pobjedom je krenuo u novi mandat.