6.2 C
navijački neredi uoči utakmice

FOTO Koprivnica ispustila pobjedu u posljednjim minutama, Jambrušić zabio dva komada, ozlijedio se Hajdinjak

U Koprivnicu je danas na susret 22. kola Treće HNL Istok stigla momčad Varteksa. Varaždinci su inače posljednja momčad lige s osvojenih 17 bodova, dok je Koprivnica četvrta s 37 bodova. Uloga favorita pripala je domaćinu koji je u prvom dijelu sezone svladao Varteks u gostima 1-3.

Sami trenutci uoči početka utakmice bili su burni. Navijači Varteksa na ulazu su se sukobili s policijom, a policajci su sve morali smirivati suzavcem.

Privedeno je desetak gostujućih navijača.

Što se tiče same utakmice, ponovno je briljirao najbolji strijelac Jambrušić. Načeo je goste u 10. minuti, da bi Varteks do poluvremena zjednačio. U drugom poluvremenu opet ista priča, Jambrušić zabija za vodstvo domaćina koje gosti anuliraju u posljednjoj minuti utakmice i postavljaju konačnih 2-2.

Nažalost, ozbiljnije se ozlijedio veznjak Koprivnice Leo Hajdinjak, te je morao napustiti igru.