18.7 C
Petak, 29. ožujka 2024.
pripremne utakmice

FOTO Koprivnica kasnije upalila motore pa uvjerljivo slavila u Ferdinandovcu, Borac poražen, Picoki bolji u susjednom prijateljskom derbiju

Danas je glavni nogometni događaj održan u Legradu gdje su momčadi domaćeg Graničara, Tehničara iz Cvetkovca, Tomislava iz Drnja i Osvita iz Đelekovca igrali tradicionalni nogometni turnir povodom obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja. Danas su igrana polufinala, a sutra je na rasporedu finale i utakmica za treće mjesto.

Domaći Graničar poražen je od drnjanskog Tomislava s 0-5, dok je Tehničar sa 7-0 bio bolji od Osvita. Sutra u finalu igraju Tomislav i Tehničar, a za broncu se bore Osvit i Graničar.

Đurđevački Graničar u pripremnoj je utakmici odmjerio snage s molvarskom Mladosti. Picoki su se pokazali spremniji u ovom trenutku pobijedivši Molvarce sa 6-2. Belobrk je zabio dva komada, a Orejaš, Mihoković, Imbriša i Šiptar po jedan.

Koprivnica je gostovala u Ferdinandovcu kod istoimenog domaćina. Poveli su domaći s dva pogotka, zabili su Bošnjak i Fuček, no Koprivnica je do poluvremena izjednačila na 2-2 preko Srbljinovića i kapetana Tucakovića. U drugom poluvremenu do izražaja je došla spremnost i iskustvo Koprivnice koja je zabila još četiri pogotka postavivši konačnih 2-6.

Prvak Prve ŽNL gostovao je u Virju kod Podravca. Virovci su se pokazali kao bolja ekipa, pobijedili su 3-1.

Novigradska Drava poražena je kod kuće s 1-2 od kloštranske Mladosti.