5.4 C
Treća HNL Istok

FOTO Koprivnica kod kuće poražena od Vukovara, Brcković zabio utješni gol, ali do izjednačenja nisu mogli

Na Gradskom stadionu momčad Koprivnice u međukolu dočekala je ekipu Vukovara 1991. Koprivnica je loše krenula u utakmicu, što je Vukovar iskoristio u 24. minuti preko Vedrana Maleckog. Ranjeni golom, igrači Koprivnice nisu uspjeli podići razinu svoje igre te su primili u drugi gol za 0-2 u 32. minuti, zabio je Bekavac.

Na poluvremenu trener Omrčen Čeko napravio je dvije izmjene, umjesto Bubnjića i Čakarića ubacio je Kovačića i Brckovića. Upravo je Brcković u 54. minuti smanjio vodstvo gostiju na 1-2, ali to je bilo to. U sam smiraj utakmice Sminderovac je imao dobru priliku za izjednačenje, ali pucao je preko gola.

Koprivnica je loše ušla u utakmicu i to ju je koštalo bodova. Kompletna ekipa izgledala je kao da nije dala sve od sebe, te će bodove tražiti u narednim utakmicama.

KOPRIVNICA: Kurtanjek,  Tucaković, Sminderovac, Srbljinović, Bubnjić, Bukovac, Kolar, Jajalo, Jambrušić, Čakarić, Zanjko, Brcković, Kovačić, Šokec.

TRENER: Josip Omrčen Čeko