5.4 C
Drag race

FOTO Koprivničanci dominirali na žestokoj i atraktivnoj utrci ubrzanja, gdje se jurilo gotovo 250 kilometara na sat

Alen Majstorović je na svom Kawadevil ZX10R u najjačoj klasi iznad 750ccm osvojio također prvo mjesto s vremenom 9.4xx i izlaznom brzinom preko 245 km/h na 402 metra dugoj stazi.

Koprivnički motociklisti dominirali su na natjecanju u Sloveniji u atraktivnoj utrci ubrzanja.

Na Auto-moto Drag Raceu u Gradecu u Sloveniji Dominik Nikšić osvojio je prvo mjesto na Kawasakiju ZX6R u klasi do 750ccm, s vremenom 10.4xx i izlaznom brzinom 218 km/h.

Osim uspjeha u Sloveniji, vrijedi spomenuti i utrku Brzi & Žestoki koja se održala 3. i 4. lipnja u Zagrebu na aveniji Dubrovnik blizu Velesajma. Vozilo se za prvenstvo Hrvatske pod okriljem hrvatskog moto saveza.

– Dva dana paklene vrućine zagrebačkog asfalta donijelo nam je odlične rezultate u jakoj konkurenciji – rekao nam je Alen Majstorović, te izdvojio subotnje treće mjesto Dominika Nikšića i svoje četvrto, no i još bolje rezultate u nedjelju.

Dominik je ponovno osvojio podij i treće mjesto u Pro600 klasi, dok je Alen došao u finalnu vožnju i osvojio visoko drugo mjesto u stvarno jakoj konkurenciji klase ProOpen.

– Trenutno smo u samom vrhu poretka na tablici prvenstva Hrvatske i 1. i 2. sedmog napadamo Grobničku stazu za nove uspjehe i bodove – istaknuo je Alen Majstorović.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...