18.7 C
Petak, 29. ožujka 2024.
Uzbudljiva utakmica

FOTO Koprivničanci u neizvjesnoj završnici nadmudrili Varaždin

Nakon pogotka Koprivničanaca za 14:13, Varaždin je imao posljednji napad, no dva boda ipak su ostala u dvorani koprivničke gimnazije.

Rukometaši Koprivnice-Hangar 18, dječaci rođeni 2004. godine i mlađi, ugostili su vršnjake iz Varaždina. U neizvjesnoj utakmici 12. kola Prve hrvatske rukometne lige za dječake B Sjever domaći su rezultatom 14:13 stigli do pobjede.

Početak utakmice dao je naslutiti kako će veliku ulogu o konačnom ishodu odlučivate obrane, a tek u drugome poluvremenu Koprivnica se raspucala. No nakon prednosti od četiri pogodaka domaći su se previše opustili, a Varaždinci poravnali rezultat na 13:13.

– Čestitke našim igračima na pravoj borbi, no ovo bi također trebala biti opomena da svaka utakmica traje 40 minuta, te da bilo kakvo opuštanje može značiti poraz. Lijepo je bilo vidjeti mnoštvo ljudi na tribinama koji su davali gromoglasnu podršku našim dječacima do posljednje sekunde – rekao je domaći trener Antonio Pranjić.

U sljedećem, posljednjem, kolu mladi Koprivničanci odmjerit će snage protiv Čakovca i Preloga.