HARTMANN KUP

FOTO Koprivničke tenisačice i tenisači obilježili domaći turnir dječaka i djevojčica

Natjecali su se podijeljeni u pojedinačne kategorije dječaka i djevojčica, na glavni i bonus turnir.

Teniski klub Koprivnica protekli vikend bio je organizator Hartmann kupa, turnira trećega ranga za dječake i djevojčice do 12 godina. Mlade tenisačice i tenisači natjecali su se podijeljeni u pojedinačne kategorije dječaka i djevojčica, na glavni i bonus turnir.

U finalu glavnoga turnira dječaka Rian Bregović iz Varaždina pobijedio je Dana Šarića iz Zagreba s 4:0 i 4:1. Treće i četvrto mjesto podijelili su Ivan Bračko i Nino Vižintin. U koprivničkom finalu bonus turnira, pak, Karlo Šifkorn bio je bolji od Vida Horvatić Jambora s 4:2, 2:4 i 8:6.

Koprivničanka Laura Šifkorn izgubila je u finalu od Korane Barišić s 4:1 i 4:2, što znači da joj je pripalo drugo mjesto. Treća i četvrta bile su naša Mia Gregurina te Elena Lautar. I bonus turnir bio je u podravskome ruhu jer je Kiara Horvat napetim trećim setom pobijedila Galu Knežević 1:4, 4:0 i 7:5.