4.3 C
UTRKA U LUDBREGU

FOTO Koprivnički atletičari i atletičarke izvrsni na Kupu sjeverozapadne Hrvatske

Uvod u glavnu utrku bila je utrka osnovnoškolaca na 1300 metara na kojoj su nastupili najmlađi članovi koprivničkog atletskog kluba.

Članovi Atletskog kluba Koprivnica jučer su nastupili na utrci kupa sjeverozapadne Hrvatske pod nazivom Centrum Mundi u Ludbregu.

Uvod u glavnu utrku bila je utrka osnovnoškolaca na 1300 metara na kojoj su nastupili najmlađi članovi koprivničkog atletskog kluba. U konkurenciji djevojčica petog i šestog razreda, Sara Podoreški osvojila je prvo mjesto, dok je Tija Požgaj zauzela drugo mjesto. U konkurenciji dječaka petog i šestog razreda, prvo mjesto osvojio je Luka Kolonić, a na utrci je nastupio i Dorian Držanić.

ak koprivnica vrhovski
Ustupila Sonja Rušak

Osim uvodne utrke, najmlađi članovi AK Koprivnica istrčali su i utrku građana na 4000 metara na kojoj je Dorian Držanić osvojio treće mjesto u kategoriji juniora, dok je u istoj kategoriji Luka Kolonić osvojio četvrto mjesto. Sara Podoreški osvojila je također četvrto mjesto u kategoriji juniorki, dok je Tija Požgaj u istoj kategoriji zauzela peto mjesto.

ak koprivnica rušak

Veteransku utrku na 4000 metara istrčao je Tihomir Bebek koji je zauzeo 13. mjesto.

ak koprivnica bebek

U glavnoj utrci na 10 000 metara koja se boduje za Kup sjeverozapadne Hrvatske, nastupili su Zvonko Vrhovski koji je u kategoriji veterana osvojio prvo mjesto, Lora Žuliček slavila je u kategoriji seniorki, Tara Rušak bila je prva u kategoriji juniorki, Gabrijel Vedriš u istoj je kategoriji osvojila treće mjesto, Nataša Sušanj je u kategoriji seniorki zauzela deveto mjesto, dok je Marija Vladušić u kategoriji veteranki utrku završila na petom mjestu.