18.7 C
BOGATI SPORTSKI VIKEND

FOTO Koprivnički atletičari nastupili na maratonima u Čakovcu i Vukovaru

Osim na polumaratonu u Čakovcu, koprivnički atletičari sudjelovali su i na 15. po redu maraton Hamburg u Vukovaru.

Članovi Atletskog kluba Koprivnica proteklog su vikenda nastupili na nekoliko utrka.

U nedjelju je u Čakovcu održan peti po redu polumaraton Zrinskih, na kojem su svoj prvi polumaraton istrčali Josip Jagarinec koji je osvojio 18. mjesto u kategoriji M50 s vremenom od 1:39:48, dok je Mateja Peter zauzela 32. mjesto u kategoriji seniorski s vremenom 2:25:13. Na čakovečkom polumaratonu nastupila je i Natalija Slavinić koja je u kategoriji Ž40 zauzela 40. mjesto s vremenom 2:25:13.

atletski klub koprivnica

U sklopu čakovečkog polumaratona održano je i pojedinačno te ekipno Prvenstvo Hrvatske u polumaratonu na kojem je Atletski klub Koprivnica predstavilo nekoliko trkača. Oliver Orešić je u kategoriji seniora zauzeo 18. mjesto, Ino Šepec je u istoj kategoriji utrku istrčao na 39, mjestu, dok je Vanja Rupčić u kategoriji Ž40 bila sedma.

Osim na polumaratonu u Čakovcu, koprivnički atletičari sudjelovali su i na 15. po redu maraton Hamburg u Vukovaru. Na maratonskoj utrci od 42 kilometra sudjelovali su Nataša Sušanj, Zdravko Ljubić i Mirko Antoljak.