16.3 C
2. kolo halsa

FOTO Koprivnički atletičari upisali dobre rezultate i klubu donijeli nove medalje

U utrci štafete 4x100 m starijih kadetkinja, u sastavu Tot – Kušter – Šaško – Slavinić, zauzele su 6. mjesto.

Proteklog vikenda članovi AK Koprivnica sudjelovali su na  2. kolu HALS-a koje se održavalo u Varaždinu. Unatoč lošem vremenu koje je pomalo otežavalo natjecanje postigli su dobre rezultate te obogatili klub novim medaljama i uspjesima.

Na utrci 60 m limačica, Ella Kolar zauzela je 11. mjesto dok je Melani Vrbnjak zauzela 36. mjesto. Na utrci od 300m visokog starta limačica, Dora Lovrinović zauzela je 4. mjesto, a Ivana Cenko 6. mjesto. U disciplini skok u dalj limačice, Dora Lovrinović zauzela je 5. mjesto, a Ella Kolar 22. mjesto. U bacanju vortexa 130g limačice, Ivana Cenko zauzela je 9. mjesto, dok Melani Vrbnjak 12. mjesto. U disciplini trčanja štafete 4×60 metara limačice,  u postavi Vrbnjak – Kolar – Cenko – Lovrinović, zauzele su odlično 1. mjesto te tako osigurale medalju. Kod limača na utrci na 60 m Lukas Petrić zauzeo je 3. mjesto, Luka Kolonić 13. mjesto, Krsto Blažinec 16.mjesto.

Na utrci 300 m visokog starta, Luka Kvaternik zauzeo je 2. mjesto, Petar Slavinić 8. mjesto, a Sven Džendžo 17. mjesto. U  disciplini skok u dalj, Lukas Petrić zauzeo je 5. mjesto, Luka Kvaternik 10. mjesto. U bacanju vortexa 130 g, Sven Džendžo zauzeo je 2. mjesto, Luka Kolonić 12. mjesto, Petar Slavinić 16. mjesto, Krsto Blažinec 21. mjesto. U utrci štafete 4×60 m, u sastavu Blažinec – Kolonić – Kvaternik – Petrić, zauzeli su 1. mjesto. Kod utrke 60 m mlađih kadetkinja, Jana Salajec zauzela je 27. mjesto. U disciplini skok u dalj mlađih kadetkinja, Josipa Mikulec zauzela je 15. mjesto, a Jana Salajec 35. mjesto. U bacanju vortexa 130 g mlađih kadetkinja, Josipa Mikulec zauzela je 6. mjesto. Na utrci 60 m mlađih kadeta, Mateo Šegović zauzeo je 3. mjesto, dok  je Ivan Bebek zauzeo 7. mjesto. Utrka 300 m mlađih kadeta, Mateo Šegović 5. mjesto, Janko Suton 10. mjesto.

Kod utrke 200 m sa preponama, Jakov Jurić zauzeo je 8. mjesto, a Ivan Bebek 9. mjesto. U disciplini bacanja kugle od 3 kg, Marko Krušec zauzeo je 6. mjesto, Jakov Jurić zauzeo je 8. mjesto. U utrci štafete 4×100 m mlađih kadeta u sastavu Krušec – Jurić – Bebek – Šegović, zazuzeli su 1. mjesto.  Kod utrke 200 m starijih kadetkinja, Anja Slavinić zauzela je 2. mjesto, dok je Nika Kušter zauzela 32. mjesto. Na utrci 600 m starijih kadetkinja, Tara Rušak zauzela je 5. mjesto, a Matea Petričević 9. mjesto. Utrka 300 m sa preponama starijih kadetkinja,  Leonarda Ilišin 11. mjesto. U disciplini skok u dalj starijih kadetkinja, Tea Šaško zauzela je 9. mjesto, Nika Kušter 15. mjesto, a Sandra Tot 24. mjesto. Kod bacanja koplja starijih kadetkinja, Sandra Tot zauzela je 13. mjesto, a Tea Šaško 14. mjesto.

U utrci štafete 4×100 m starijih kadetkinja, u sastavu Tot – Kušter – Šaško – Slavinić, zauzele su 6. mjesto. U kategoriji starijih kadeta utrke 200 m, Bernard Kralj zauzeo je 10. mjesto. Na utrci 600 m starijih kadeta, Leo Tilošanec zauzeo je 4. mjesto. Kod kategorije mlađe juniorke na utrci 200 m , Tena Šaško zauzela je 2. mjesto, a Petra Ivković 4. mjesto. U disciplini skok u dalj mlađe juniorke, Ina Grivić zauzela je  4. mjesto. Bacanje koplja mlađe juniorke, Tena Šaško 4. mjesto. Kategorija mlađih juniora u utrci 200 m, Vladimir Ježovita zauzeo je 11. mjesto. Kod kategorije žena na utrci 200 m,  Eva Merđetko zauzela je 6. mjesto. Kod kategorije muških na utrci 600 m, Albert Rušak zauzeo je 3. mjesto.