7.1 C
Osmina finala

FOTO Kranjec eurogolom s centra izbacio Virje, Cvetkovec prošao tek nakon penala u Kloštru, a Ferdinandovac slavio u Osvitu

Tomislav iz Drnja uzdrman porazom u Kunovcu putovao je u Križevce u neugodnom trenutku za njih, jer Križevci su u posljednjih nekoliko kola uhvatili formu.

Danas su igrane utakmice osmine finala županijskog nogometnog kupa. U ždrijeb se uključio trećeligaš Koprivnica, te prošlogodišnji osvajač Borac. Susreti su igrani u 15.30 sati, samo je susret u Križevcima između Križevaca i Drnja počeo u 16 sati.

Upravo je ekipa Starigrada bila domaćin trećeligašu Koprivnici od kojeg se očekivalo da će vrlo brzo iskoristiti razliku u snazi, nakon 90 minuta bilo je 1-2 za Zelene. Za goste zabili su Bubnjić i Jambrušić, dok je za domaćine utješni pogodak zabio Biočić. Zanimljiv susret igrao se u Kloštru Podravskom između domaće Mladosti i vodeće ekipe Četvrte lige, Tehničara iz Cvetkovca. Susret je završio 1-1 u regularnom dijelu, zabili su Lovrek i Šandrovčan, dok su na jedanaesterce prošli Cvetkovčani, bilo je 4-5, za domaćina su promašili Presečan i Matančić.

U Đelekovcu je gostovao Ferdinandovac koji je stigao nošen dobrim rezultatom za vikend, pobijedili su Slogu kod kuće. Obje ekipe tražile su prolaz u četvrtfinale kupa, ali na kraju je spretnija bila gostujuća ekipa. Gol odluke za Ferdinandovac zabio je Josip Fuček u 12. minuti susreta. Sloga iz Koprivničkog Ivanca ugostila je četvrtoligaša Podravac iz Virja koji je stigao oslabljen, na raspolaganju nisu bili Turković i Carek, što zbog ozljeda što zbog posla, što se i primijetilo. Gosti su poveli preko Hrženjaka, ali je Vukina ubrzo izjednačio. Kako se krenulo u drugo poluvrijeme, jednu izgubljenu loptu Virja na centru Kranjec je pretvorio u pogodak, s 45 metara lobao je Vlašičeka, pravi eurogol za prolazak Sloge u četvrtfinale. Sjajan pogodak Kranjeca izdvojen je kao prekrasan trenutak utakmice, dok s druge strane valja u negativnom kontekstu spomenuti Vukinu čije je ponašanje prema najmlađim suigračima za svaku osudu i ne ide mu na čast.

Tomislav iz Drnja uzdrman porazom u Kunovcu putovao je u Križevce u neugodnom trenutku za njih, jer Križevci su u posljednjih nekoliko kola uhvatili formu. Na kraju je bilo 3-1 za domaćina, zabio je Blagaj, izjednačio Rajić, ali za prolazak domaćina pobrinuli su se Mladen i Tihelka. U Ždali su se susreli Prekodravac i Graničar iz Legrada, a prolazak u četvrtinu finala kupa osvojila je ekipa Legrada minimalnom pobjedom 0-1, zabio je Roščić. U Mokricama Miholečkim Hrvatski Bojovnik igrao je s carevdarskom Mladosti, a završilo je 5-0 za domaćina, gosti nisu stigli s najboljom jedanaestorkom.

Borac je u kup susretu protiv Molvi, nakon nedjeljnog prvenstvenog (2-2), ušao ozbiljnije i slavio sa 6-1 protiv Mladosti. Zabijali su Šegović, Međurečan, Oršić, Bači (2) i Pjetri.

Osmina finala Županijskog kupa, 18. listopad

Borac – Mladost Molve 6-1
Mladost KP – Tehničar 1-1 (4-5 na penale)

Optužnica

Kupio 5,3 kilograma ilegalnog duhana, može i do godinu u zatvor!

Čak i godinu dana zatvora može dobiti jedan 55-godišnjak kojeg je policija "ulovila" u kupnji ilegalnog duhana. Osim što...