16.3 C
pripreme

FOTO Križevčani probili Tehniku u zadnjim minutama, Graničar remizirao sa Slavenom, Cvetkovčani slavili

Pola sata kasnije u Đurđevcu je također počela pripremna utakmica. Graničar je ugostio drugu momčad Slaven Belupa koju vodi Vedran Medenjak.

Neki su se dobrano ‘zalaufali’ s pripremama, dok drugi tek kreću, sve ovisi o rangu i ambicijama ekipe. Tako se dogovaraju i pripremne utakmice. Danas su u 14.30 na Gradskom stadionu Apaš svoj pripremni susret odigrali Tehnika-Koprivnica i križevački Radnik. Jedini pogodak djelo je gostiju iz Križevaca, a pao je u posljednjim minutama utakmice.

Pola sata kasnije u Đurđevcu je također počela pripremna utakmica. Brglesov je Graničar ugostio drugu momčad Slaven Belupa koju vodi Vedran Medenjak, inače vodeću u Četvrtoj HNL. Njihov okršaj priveden je kraju rezultatom 2-2, za Picoke su zabili Fusić i jedan je bio autogol, a za mlade Farmaceute Rengel i Havelka. Spomenimo i da je Fusić promašio penal koji je golman Slavena obranio, kod rezultata 0-1.

Tehničar iz Cvetkovca svoju je prijateljsku utakmicu igrao u Malom Bukovcu protiv Bednje iz Beletinca. Nije im smetao praktično gostujući teren jer su pobijedili 3-1. Zabili su Tucaković, Jambrušić i Drk.