Petak, 29. oĹžujka 2024.
Pripremni susreti

FOTO KriĹževci savladali protivnike u prijateljskim utakmicama

U srijedu nogometaĹĄi KriĹževaca gostuju u Rakovcu.

U subotu na Gradskom stadionu, Križevci su igrali protiv Krapinsko-zagorskog prvoligaša NK Oštrc Zlatar. Križevčani su slavili rezultatom 4:1. Za Križevčane je 3 gola postigao Marko Stubičan, a jedan Žarko Bastašić.

Na istom mjestu u nedjelju Križevci su zaigrali protiv županijskog prvoligaša NK Sloga Koprivnički Ivanec. Već je u 16. minuti bilo 3:0 za Križevčane. Prvi pogodak zabio je Hrvoje Mladen iz jedanaesterca. Nekoliko minuta kasnije Mario Brlić zabija za 2:0. Treći pogodak i svoj drugi na utakmici postiže Mladen u 16. minuti. Susret je na kraju završio rezultatom 3:1.