4.9 C
Utorak, 16. travnja 2024.
Četvrta liga

FOTO Križevci slavili u Predavcu, a Kloštar na svom terenu podijelio bodove sa Slatinom

U subotu Tehničar je slavio protiv Podravca s 2-0, Pitomača je istim rezultatom svladala Berek kod kuće, dok je Graničar iz Đurđevca pogotkom Belobrka iz penala pobijedio Viroviticu.

Nakon subote kada su utamice Četvrte lige odigrali gotovo svi, ostala su još dva susreta zakazana za nedjelju. Križevci su gostovali u Predavcu kod Dinama, a kloštranska Mladost na svom terenu dočekala je Slatinu. U subotu Tehničar je slavio protiv Podravca s 2-0, Pitomača je istim rezultatom svladala Berek kod kuće, dok je Graničar iz Đurđevca pogotkom Belobrka iz penala pobijedio Viroviticu.

Križevci su na gostovanju u Predavcu slavili s visokih 0-4, a pogotke su postigli Orejaš, Višak dva i Tihelka iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi. Prva je ovo pobjeda za novog trenera Miklečića i ekipu Križevaca.

U Kloštru, domaća Mladost odigrala je neriješeno sa Slatinom. Gosti su poveli pogotkom Bihara u 40. minuti, da bi odmah Mladost uzvratila preko kapetana Kovačića i zabila za 1-1. U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, pa se rezultat nije mijenjao, Kloštar Slatina 1-1.