16.3 C
Križevci 2016. Ožujsko

FOTO/VIDEO Kruno Jambrušić zabio dva gola i donio pobjedu za Inagro CB Shogy Dom Novak

Više od 300 gledatelja uživalo je u odličnom malom nogometu koji se igra u Križevcima.

Križevački turnir u malom nogometu polako privodi kraju razigravanje po skupinama. U srijedu 28. prosinca odigrane su četiri utakmice, a gledatelji su već na samom početku mogli uživo pogledati odličan nogomet kojeg prezentira ekipa Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi, inače finalisti legendarnog turnira Kutija Šibica.

Zagrepčani su dobili vrbovečki tim Videomix rezultatom 3:0 i pokazali zašto su i na križevačkom turniru jedan od najvećih favorita za bogatu nagradu od 40 tisuća kuna koliko će u džep pospremiti prvoplasirana ekipa.

U drugoj utakmici snage su odmjerili Mesnica Kalinski i DSR Crna Mačka, a mačkoljupci su odnijeli uvjerljivu delegatsku pobjedu od 3:0 s obzirom da se ekipa mesara nije pojavila na utakmici.

Napetu utakmicu s dva crvena kartona i pet pogodaka odigrali su ekipa zagrebačkog tima Meradog i Bravel iz Vrbovca, a pobjedu od 3:2 odnijela je ekipa Bravela. Povela je momčad iz Vrbovca pogotkom igrača utakmice Antonija Boroše već u petoj minuti, a vodstvo je povećao Ivan Marko Ivoš u devetoj minuti.

Meradog je stisnuo je gas u drugom poluvremenu pa je na 2:1 smanjio Darko Horvat. Minutu nakon tog gola, Bravel je još jednim pogotkom Ivoša povećao vodstvo na 3:1, a Marko Radoš iz ekipe Meradoga uspio je samo smanjiti rezultat na 3:2 koji je ostao stajati na semaforu do kraja utakmice.

Ljubitelji malog nogometa // FOTO: Admir Sinani

U susretu ekipa iz skupine H, Inagro CB Shogy Dom Novak Križevci rezultatom 3:1 dobio je momčad DSR Crna Mačka iz Bedenice.

Dva gola postigao je Krunoslav Jambrušić, još jednog dodao je Vinko Pušić dok je za momčad Crne Mačke utješni gol postigao Fran Baček.

U zadnjoj utakmici dana ASO Ponos iz Krapine pobijedili su rezultatom 2:1 ekipu Infopartner iz Bjelovar. Darko Kunštek i Petar Bočkaj zabili su za ponosne momke, a za Bjelovarčane je zabio Vedran Cvitković.

Sve rezultate, stanje na tablici i raspored utakmica možete pronaći na stranicama turnira Križevci 2016. Ožujsko.