prva žnl

FOTO Kunovec u golijadi demolirao Žabnjane, Kalinovac uzeo tri boda u Peterancu, susjedski derbi pripao Lipi

Imbriovečki Borac s minimalnih je 1-0 pobijedio legradski Graničar.

Drugo kolo Prve ŽNL otvorili su Osvit i Prekodravac. Na semaforu je do 85. minute stajalo 2-2, da bi se tad ukazali Majetić s dva pogotka i Lopatnik s jednim te donijeli Đelekovčanima pobjedu 5-2. Majetić je zabio hat-trick. Nadalje, vojakovačka Viktorija na svom je terenu s Miklinovcom odigrala 2-1.

Susret Panonije i Kalinovca priveden je kraju rezultatom 2-3, dok je susjedski derbi Lipe i sigečke Mladosti završio pobjedom domaćina 4-1.

Tzv. derbi vrha drugog kola Prve ŽNL igrali su Tomislav-Radnik i Bratstvo iz Kunovca. Gostujuća momčad velik je dio posla odradila u prvom poluvremenu kada su na odmor otišli s prednošću 1-4. Konačan rezultat bio je 3-7 za Kunovčane.

Novigradska Drava na svom je travnjaku dočekala molvarsku Mladost. Nakon 90 minuta bilo je 2-1 za Novigrace. Imbriovečki Borac s minimalnih je 1-0 pobijedio legradski Graničar.

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...