Jedini subotnji županijski dvoboj

FOTO Legrađani pregazili Kloštrane i zasjeli na vrh Prve ŽNL

21:16h
0
Dečki u plavom bez problema su porazili goste iz Kloštra Podravskog // Foto: Valentina Blažek
Dečki u plavom bez problema su porazili goste iz Kloštra Podravskog // Foto: Valentina Blažek

U drugome dijelu sreća se dodatno osmjehnula momcima iz Legrada. Sudac je u još dva navrata pokazao na bijelu točku, a sigurni izvođači bili su braća Mešnjak, Želimir i Bruno.

Legradski Graničar s visokih je 4:0 u jedinoj subotnjoj utakmici županijskog nogometa porazio goste iz Kloštra Podravskog te barem do nedjelje zasjeo na prvoligaški vrh.

U susret su domaćini ušli kao jedna od samo dvije prvoligaške ekipe koje su u početna tri kola primile samo jedan pogodak, dok su gosti jedini ostali stopostotni, no nakon legradskih devedeset minuta to se promijenilo.

Horvat, iz kaznenog udarca, i Orehovec već su u prvome dijelu dvoboja Graničaru donijeli prednost od 2:0, a igrač Mladosti koji je skrivio udarac s 11 metara zaradio je isključenje, dodatno olakšavši posao domaćinu.

U drugome dijelu sreća se dodatno osmjehnula momcima iz Legrada. Sudac je u još dva navrata pokazao na bijelu točku, a sigurni izvođači bili su braća Mešnjak, Želimir i Bruno.

Nakon prošlotjednog remija u Kunovcu, Legrađani su se vratili pobjedama, dok su Kloštrani prvi puta ove sezone prosipali bodove.

Preostale utakmice na rasporedu su sutra, u nedjelju.

PRVA ŽNL, 4. KOLO:

10. rujna, 17.00: Graničar L – Mladost KP 4:0.

11. rujna, 17.00: Panonija – Tomislav SIŽ, Sloga – Osvit, Prekodravac – Tomislav D, Drava NP – Borac, Mladost M – Bratstvo, Fugaplast – Kalinovac (16.00).

DRUGA ŽNL, 4. KOLO:

11. rujna, 17.00: Viktorija – GOŠK (14.00), Gornja Rijeka – Miklinovec, Prugovac – Hrvatski bojovnik (14.00), Starigrad – Mladost S, Omladinac – Tehnika, Ferdinandovac – Reka, Mladost KB – Lipa.

TREĆA ŽNL – KOPRIVNICA, 2. KOLO:

11. rujna, 17.00: Udarnik – Rudar B, Sabarija – Podravec, Rasinja – Jadran-Galeb, Močile – Jedinstvo, Zagorec – Drava.

TREĆA ŽNL – KRIŽEVCI, 2. KOLO:

11. rujna, 17.00: Mladost VR – Ratar, Polet – Prigorje, Sokol – Kalnik, Dragovoljac – Radnički, Mladost C – Čvrstec.

TREĆA ŽNL – ĐURĐEVAC, 2. KOLO:

11. rujna, 17.00: Mičetinac – Graničar NV, Vinogradar – Bušpan, Rudar G – Drava PS.