FOTO Lipa sjajnim preokretom pobijedila Dravu, vodeća Mladost slavila na teškom gostovanju, Kovačić hat-trickom ispratio Legrad

U Drugoj ŽNL tri su susreta igrana jučer. U sva tri slavili su domaćini gotovo identičnim rezultatom 2-0, samo je Starigrad 'popio' jedan gol. Devetnaesto kolo nastavljeno je danas.

0

Dva susreta Prve ŽNL odigrana su jučer, dok ostale momčadi nemaju tu privilegiju da ne igraju na Uskrs. Kalinovac je otkinuo bod Građevinarima, dok je kunovečko Bratstvo pobijedilo Prekodravac u Ždali.

U prvom nedjeljnom susretu dana igranom u 10 sati u Đelekovcu bodove su podijelili domaći Osvit i molvarska Mladost. Bilo je 2-2. Za Osvit su zabili Majetić i Glavak, dok je za Molvarce dvaput poentirao Popec.

U Imbriovcu su gledatelji već u prvom dijelu mogli vidjeti pet pogodaka.Vuk i Matijašec zabili su za 2-0, za Legrad je smanjio Međurečan, da bi 4-1 nakon 45 minuta postavio Kovačić s dva pogotka. Golijada se nastavila i u drugom dijelu, za domaćine su još zabili Krušelj i Fajdić, a konačnih 7-1 postavio je Kovačić svojim hat-trickom u 83. minuti.

Miklinovec je gostovao u Koprivničkom Ivancu kod Sloge i nakon 21. minute imao vodstvo 0-2, oba je zabio Grgić. Srečom po goste, rezultat se do kraja nije mijenjao.

Lipa je gostovala u Novigradu kod Drave i upisala vrijednu pobjedu 1-2. Za pobjedu i preokret zabili su Kopornik i Kiš.

Tomislav-Radnik – Tomislav D 0-1

U Drugoj ŽNL tri su susreta igrana jučer. U sva tri slavili su domaćini gotovo identičnim rezultatom 2-0, samo je Starigrad ‘popio’ jedan gol. Devetnaesto kolo nastavljeno je danas.

Močile su slavile na svom terenu protiv Omladinca iz Herešina s 2-1, a fokus je jedno vrijeme bio na sasvim sporednoj stvari – teškoj prometnoj koja se dogodila pokraj igrališta.

Vodeća Mladost skinula je skalp Hrvatskom bojovniku kod kojeg je gostovala rezultatom 2-3, dok je bregovska Mladost na svom terenu pobijedila Reku s 4-2.