8.8 C
Utorak, 23. travnja 2024.
17. PO REDU

FOTO Memorijal Stjepan Paša okupio čak 34 vatrogasna društva s područja Republike Hrvatske

Nagrade natjecateljima uručili su Danijel Matijaković i Ivan Golubić, a najbolji su pored medalja primili i pehare

U organizaciji Dobrovoljnog vatrogasnog društva Koprivnica, protekle je nedjelje na nogometnom igralištu Nogometnog kluba Miklinovec održan 17. po redu Memorijal Stjepan Paša.

Memorijalu se odazvalo 34 vatrogasnih odjeljenja iz različitih dijelova Republike Hrvatske, a natjecatelje je postrojio zapovjednik Danijel Matijaković.

U ime domaćina nazočnima se obratio voditelj natjecanja Danijel Topalović, a uz obitelj Paša, memorijalu su nazočili i uzvanici, gradonačelnika Mišel Jakšić, predsjednik VZG-a Ivan Golubić, pomoćnik zapovjednice JVP grada Koprivnice Kruno Krvar, zapovjednik VZŽ Zvonimir Habijan i predsjednik VZŽ Darko Palaš, direktor tvrtke KL protection Zvonimir Legemec.

U kategoriji dječaka od šest do 12 godina, prvo mjesto osvojilo je DVD Koprivnica, drugo mjesto pripalo je DVD Draganovec, a treće mjesto zauzelo je DVD Batinske. U kategoriji djevojčica od šest do 12 godina, prvo mjesto osvojilo je DVD Starigrad 1, drugo mjesto pripalo je DVD Feričanci, a na trećem mjestu bilo je DVD Starigrad 2. Također, DVD Starigrad 1 osvojilo je i prelazni pehar memorijala za ovaj uzrast.

stjepan paša
Ustupio Krešimir Juratović

U kategoriji dječaka od 12 do 16 godina, prvo mjesto osvojilo je DVD Koprivnica 1, drugo je završilo DVD Krištanovec, a treće mjesto pripalo je DVD Remetinec. U kategoriji djevojčica od 12 do 16 godina, prvo mjesto osvojilo je DVD Bedekovčina, drugo mjesto zauzelo je DVD Koprivnica, a treće mjesto pripalo je DVD Krištanovec. Također, DVD Bedekovčina osvojilo je i prelazni pehar memorijala za ovaj uzrast.

Nagrade natjecateljima uručili su Danijel Matijaković i Ivan Golubić, a najbolji su pored medalja primili i pehare. Na čelu 16 vatrogasnih sudaca odgovornih za regularnost natjecanja bio je Saša Gregar, suci su svoj dio posla odradili veoma profesionalno.

Memorijal je održan pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice, uz supokroviteljstvo Vatrogasne zajednice grada Koprivnice, Hrvatske vatrogasne zajednice i Vatrogasne zajednice Koprivničko-križevačke županije. U organizaciji natjecanja pomogli su i sponzori KL Protection, Koprivničke vode, Podravka, Turistička zajednica grada Koprivnice, Javna vatrogasna postrojba grada Koprivnice, Carlsberg Croatia, Nogometni klub Miklinovec, Bazeni Cerine i Editom Trophy.