9.6 C
PRVA i DRUGA ŽNL

FOTO Miklinovec opet potonuo kod kuće protiv Ferdinandovca, Torčec skinuo Građevinare, Herešin u zadnjim sekundama slomio GOŠK

Nogometni vikend u županijskim ligama svojim susretima otvorili su Miklinovec i Ferdinandovac, Mladost Sigetec i Fugaplast, Omladinac Herešin i GOŠK, te Podravec Torčec i Tehnika.

U predgrađu Koprivnice probuđeni Miklinovec dočekao je Ferdinandovac. Gosti su četvrtoplasirana ekipa prvenstva i samim time bili su mali favoriti u dolazećem susretu. Ove dvije ekipe sastajale su se i prošle sezone u Drugoj ŽNL. Već nakon 45 minuta gosti su imali vodstvo od 0-2, Kesić je bio dvostruki strijelac. U drugom poluvremenu Miklinovec je pokušao zabiti, ali je Ferdinandovac mirno sačuvao vodstvo i odnio tri boda kući.

U Drugoj ŽNL danas su igrana tri susreta. U Sigecu domaća Mladost ugostila je Fugaplast iz Gole. Nakon 90 minuta, slavila je domaća momčad s 4-1.. Omladinac iz Herešina dočekao je GOŠK iz Gotalova na svom terenu, te slavio pogotkom Međimorca u posljednjim minutama utakmice. Vodeća Tehnika gostovala je kod Podravca u Torčecu, te je napokon pokleknula. Igrači Podravca danas su bili bolji od Građevinara i slavili su 1-0, strijelac je bio Kovačić. Preostali susreti na rasporedu su sutra u 15 sati.