6.2 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.
2. Županijska liga

FOTO Miklinovec uvjerljivo slavio protiv Prugovca

Miklinovec je pregazio goste iz Prugovca s visokih 4:0 te se ovom pobjedom barem privremeno izjednačio s Mladosti iz Sigeca na drugom mjestu 2. ŽNL.

U jedinom subotnjem ogledu 2. Županijske nogometne lige momčad Miklinovca ugostila je Prugovčane u sklopu petog kola.

Miklinovec je od samog početka utakmice djelovao jače i dobru igru okrunili su golom Kovača u 16. minuti. Isti igrač ponovno je bio strijelac u 29. minuti susreta. U 36. minuti Kovač zabija svoj treći pogodak na utakmici i svojoj momčadi osigurava mirnu završnicu prvog dijela utakmice.

Drugo poluvrijeme proteklo je u relativno mirnom tempu i obje ekipe nisu stvarale ozbiljnije prigode. Pred sam kraj utakmice, u 85. minuti, konačan rezultat od 4:0 postavlja Lazički.

Miklinovec je ovom pobjedom barem privremeno osigurao drugu poziciju s deset bodova, a isto toliko ima i Mladost iz Sigeca koja ima utakmicu manje.