četvrta liga

FOTO Milek donio pobjedu svom Tehničaru, Škaro s dva gola spasio Pitomaču poraza, Picoki opet izgubili

Kloštar je poražen u Orahovici od Papuka s minimalnih 1-0, pogodak je djelo Vukovića iz 70.-e minute.

Odigrano je osmo kolo Četvrte lige. Derbi kola igrao se u Virju gdje je kod tamošnjeg Podravca gostovao križevački Radnik.

Taktičko nadmudrivanje ove dvije ekipe trajalo je do 12. minute kada je na semaforu bilo 0-3 za goste. Ekspresno su Križevčani protutnjali Virjem, zabijali su Jaković, Bastašić i Maras.

Picoki su u Kalinovcu bili domaćin Dinamu iz Predavca. Već u uvodnim minutama sjajni Gegić kaznio je Đurđevčane, zaobišao je Perokovića i postavio, pokazalo se, konačnih 0-1. Pritisli su igrači Graničara, no bez pravog učinka. Najbliže pogotku bio je Belobrk iz slobodnog udarca, no siguran pogodak s gol crte očistio je Gegić.

Tehničar je ugostio Viroviticu i prvi preko Šokeca stigao u vodstvo, da bi gosti ubrzo izjednačili i s 1-1 se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu pogodak vrijedan sva tri boda za Cvetkovčane zabio je Milek u 72. minuti.

U Pitomači je gostovala Slatina. Gosti su na poluvremenu vodili 1-2, u drugom dijelu povisili su na 1-3, ali Škaro je s dva pogotka spasio Pitomaču poraza. Posljednji, izjednačujući za 3-3, stigao je u 90.-oj minuti.

Sutra Ferdinandovac dočekuje Garić u 15 sati.

Uskrsni jelovnik

FOTO/VIDEO Koprivničanci “navalili” na ribu za Veliki petak, nekima cijene previsoke: “Kao da sam kupila odojka!”

Veliku gužvu zatekli smo danas na koprivničkoj tržnici. Iako su redoviti štandovi relativno slabo posjećeni, ribarnica je puna. Brojni...