Utorak, 16. travnja 2024.
liga z17

FOTO Mlade košarkašice Podravca na krilima Simone Vincek s čak 49 razlike pobijedile ekipu Koprivnice

Najbolja u ekipi Podravca ponovno je bila Simona Vincek s postignutih 28 poena.

U 5. kolu lige Z17 ekipa virovskog Podravca gostovala je kod ekipe ŽKK Koprivnica iz Koprivnice.

Igračice Podravca u utakmicu su ušle s odličnom igrom i u obrani i u napadu, ali ih opet sredinom susreta vhata kriza (6:26; 15:17; 13:18; 4:26). Ekipa se ponovno, kao i protiv Vindi, budi u zadnjoj četvrtini i radi najveću razliku na utakmici +49, kako je susret i završio (38:87).

Najbolja u ekipi Podravca ponovno je bila Simona Vincek s postignutih 28 poena. Uz nju još su igrale Lana Popović, Ena Drmenčić, Diana Bušić, Tena Popović, Leona Špoljarić, Valerija Gregurić, Nika Puškaš, Emanuela Hladnić, Petra Vincek, Iva Šoš i Marija Halusek.

U idućem kolu lige Z17 ekipa Podravca je slobodna.