međužupanijska liga do 13 godina

FOTO Mladi đurđevački košarkaši uvjerljivo svladali bjelovarski Vedi

Treba pohvaliti gestu domaćina koji su čestitali suparnicima na dobroj igri i zasluženoj pobjedi.

U 6. kolu Međužupanijske lige dječaka do 13 godina KK Vedi iz Bjelovara ugostio je košarkaše Mladosti iz Đurđevca. U ovom susretu pobijedili su đurđevački košarkaši s uvjerljivih 46:68.

Zahvaljujući vrlo gruboj igri početak utakmice pripao je domaćim košarkašima iz Bjelovara te je prva četvrtina završila rezultatom 16:9 za Bjelovar. Nakon što su se gostujući košarkaši Mladosti oporavili od početnog šoka zbog grube igre, prednost Bjelovarčana se istopila. Rezultat na poluvremenu bio je 32:31. Čak tri igrača bjelovarskog Vedija izašla su zbog pet prekršaja. Nastavak igre donio je preokret. Košarkaši Vedija nisu više uspijevali zaustaviti raspoložene Mladostaše i prednost je rasla u korist gostujuće momčadi. U trećoj četvrtini razlika je bila 12 poena, a utakmica je završila prednošću od 22 poena za Mladost.

Za KK Mladost igrali su: Luka Carek, Pavao Markić, Andrija Hrženjak, Benjamin Ivanov, Karlo Šokec i Patrik Fišer. Treneri: Matej Baltić i Ivan Đuroci.

Čestitamo svima!

FOTO Biciklistički klub Rotor oduševio na utrci Gravel Ludbreg s rekordnim sudjelovanjem i medaljama

Članovi Biciklističkog kluba Rotor prošlog su vikenda sudjelovali na uzbudljivoj utrci Gravel Ludbreg. Spomenimo kako je ovo bila prva utrka...