pan ljetna liga koprivnica 2017.

FOTO MNK Klub 75 uvalio deset komada Maviku, imamo raspored zadnjih tekmi prije nokaut faze

Pan Ljetna liga nastavlja se u petak i subotu, kad su na rasporedu preostale utakmice u sve četiri skupine.

23:15h
0
Pan Ljetna liga Koprivnica
Foto: Ivan Brkić

Četvrti dan Pan Ljetne lige održan je u srijedu, kad je na rasporedu bilo sedam utakmica po skupinama.


Kiša je tek nakratko odgodila početak programa, a u prvom susretu Klikaj.hr i CB Active su u neizvjesnom susretu podijelili bodove, završilo je 3:3. Uslijedila je dominacija MNK Kluba 75 iz Kotoribe protiv iskusne ekipe Mavika/Mesnice Martinjak, rezultat je bio čak 10:1.

Romantičari su pružili snažan otpor, no ipak nisu mogli do pozitivnog rezultata protiv mlade momčadi Šimunić promet/Restoran Zrinski.

Još jedan remi vidjeli smo u ogledu CB-a Mala čuča i MNK Kluba 75, a bez pobjednika je završio i vrlo uzbudljiv ogled MOD Gradnja – Između, u kojem je MOD s igračem manje uspio doći do boda.

Zagrebački sastav Jelena Trade ostvario je dvije pobjede te se izjednačio s Aquaterrom na vrhu skupine D. Prvo je uvalio sedam komada Etiketićima, a potom je u zagrebačkom derbiju bio bolji od momčadi CB Loop/Superprint.

Pan Ljetna liga nastavlja se u petak i subotu, kad su na rasporedu preostale utakmice u sve četiri skupine.

Podsjetimo, parovi osmine finala odredit će se ždrijebom nakon natjecanja po skupinama. U osmini finala sastat će se prvoplasirane momčadi sa četvrtoplasiranima, te drugoplasirane s trećeplasiranima. Prije finala međusobno se ne mogu susresti dvije prvoplasirane momčadi iz iste skupine, a prvoplasirane momčadi iz skupina ne mogu se sastati prije polufinala.

Termini osmine finala su 4. i 5. srpnja, četvrtfinala su na rasporedu 7. srpnja, a velika završnica igrat će se 8. srpnja.

REZULTATI – Srijeda, 28. lipnja:

Klikaj.hr – CB Active 3:3

(Fulir, Firbas, Peroković / Dodik 2, Ogrizović)

Mavik/Mesnice Martinjak – MNK Klub 75 1:10

(Fajt / Krušelj 5, Nađ 2, Beliga, Ujlaki, Čižmešija)

Šimunić promet/Restoran Zrinski – NK Romantičari 6:3

(Krčmar 3, Draguljić, Pjetri, Horvatinović / Kovač-ag, Lončarek, Begić)

CB Mala čuča – MNK Klub 75 2:2

(Hajduković, Nemec /Krušelj, Krušelj-p)

Etiketići – Jelena Trade 0:7

(Stojanović 3, Grgić 2, Bartolić, Horvat)

MOD Gradnja – Između 3:3

(Krstitović 2, Kovaček / Krstitović-ag, Kožarić, Đurašević)

CB Loop/Superprint – Jelena Trade 1:4

(Rac / Stojanović 2, Grgić, Horvat)

 

REDOSLIJED:

SKUPINA A

  1. MNK Klub 75 4 2  2  0  29:7    8
  2. Pekara Mlinček K. 2 1  1  0  10:6    4
  3. NK Borac 2 1  0  1  10:19  3
  4. CB Mala Čuča 3 0  2  1  10:14  2
  5. Mavik/Mesnice M. 3 0  1  2  11:24  1

 

SKUPINA B

  1. Robin market 0-24 1 1  0  0  5:0    3
  2. CB Sportska Drnje 1 1 0  0  5:3    3
  3. Šimunić pr./R. Zrinski 2 1  0  1  9:8    3
  4. PAN Team 2 1  0  1  7:9    3
  5. NK Romantičari 2 0  0  2  7:13  0

 

SKUPINA C

  1. Između 3 2  1  0  13:8    7
  2. Vinarija Divjačko 2 2  0  0  13:2    6
  3. MOD Gradnja 3 1  1  1  10:13  4
  4. Klikaj.hr 3 0  1  2    9:15  1
  5. CB Active 3 0  1  2    6:13  1

 

SKUPINA D

  1. Jelena Trade 3 2  0  1  12:3    6
  2. Aquaterra 2 2  0  0    9:5    6
  3. CB Loop/Superprint 1 0  0  1    1:4    0
  4. Etiketići 2 0  0  2    4:14  0

 

RASPORED:

Petak, 30. lipnja:

18.20 NK Romantičari – CB Sportska Drnje

19.00 Robin market 0-24 – Šimunić promet/Restoran Zrinski

19.40 NK Borac – CB Mala čuča

20.20 Šimunić promet/Restoran Zrinski – PAN Team

21.00 CB Loop/Superprint – Aquaterra

21.40 Mavik/Mesnice Martinjak – Pekara Mlinček Križevci

22.20 Etiketići – CB Loop/Superprint

Subota, 1. srpnja:

18.20 MOD Gradnja – CB Active

19.00 NK Borac – Pekara Mlinček

19.40 Vinarija Divjačko – Između

20.20 Robin market 0-24 – CB Sportska Drnje

21.00 Klikaj.hr – Vinarija Divjačko

21.40 NK Romantičari – Robin market 0-24

22:20 CB Sportska Drnje – Pan Team

čitam...