16.3 C
do kraja

FOTO Na krilima Milosavljević i Mugoše Podravka apsolvirala Osijek u osmini finala kupa

Veću minutažu imale i mlade igračice koje su u potpunosti opravdale povjerenje trenera Antonia Pranjića.

Rukometašice Podravka Vegete jučer su u Osijeku pobijedile istoimeni ženski rukometni klub u sklopu osmine finala hrvatskog ženskog Kupa. Rezultat je bio 25-33 za Podravku.

Vratarke Podravke skupile su ukupno 13 obrana, a najefikasnije su bile Milosavljević i Mugoša sa po pet pogodaka svaka. Veću minutažu imale i mlade igračice koje su u potpunosti opravdale povjerenje trenera Antonia Pranjića.

– Čestitam curama na prolasku u četvrtfinale Kupa. Sve igračice su dobile priliku i moram reći da sam zadovoljan angažmanom u obrani i realizacijom u napadu koja je danas bila na visokoj razini. Imali smo previše tehničkih pogrešaka u fazi napada na nepostavljenu obranu i na tome ćemo morati raditi u narednom razdoblju. Sad se okrećemo pripremi za uzvrat protiv Rostova – rekao je trener Antonio Pranjić nakon utakmice.