7.9 C
Petak, 29. ožujka 2024.
EKIPNO PRVENSTVO

FOTO Na turniru sjeverozapadne Hrvatske u Koprivnici okupilo se stotinjak mladih tenisačica i tenisača

Koprivničanci su imali dvije ekipe do osam godina, dvije do devet i jednu do deset godina.

Teniski klub Koprivnica protekli vikend održao je ekipno Prvenstvo regije sjeverozapadne Hrvatske za djecu od osam do deset godina. Koprivničanci su imali dvije ekipe do osam godina, dvije do devet i jednu do deset godina.

U kontekstu najmlađih, nastupilo je 14 momčadi. Prva momčad Koprivnice osvojila je prvo mjesto, dok je druga bila 11. Predstavljali su ih Vito Treščec, Fran Bodalec, Barbara Belčić, Ana Dautanec, Mia Vuk i Mark Dombaj.

Turnir tenisačica i tenisača do devet godina uključivao je 11 ekipa. Prva koprivnička ekipa bila je deveta, a druga sedma. Igrali su: Fran Bodalec, Nela Horvat, Vito Treščec, Nico Horvat, Barbara Belčić i Noa Papić Bogadi. Daruvarskom Feniksu 1 pripalo je prvo mjesto.

U najstarijem dijelu turnira, onome do deset godina, Koprivnica je u finalu izgubila od Feniksa, zaključivši natjecanje na drugome mjesto. Nastupili su: Mihael Čavić, Marta Gregurina, Zoja Petrović, Nela Horvat i Filip Markušić.