sjajni

FOTO Naši dečki Pintarić, Jurenec, Alečković i Turković ostvarili odlične rezultate na Prvenstvu Hrvatske u motociklizmu

Hlebinčan Mateo Alečković je nastupio u klasi Supermoto.

Ovog vikenda je u Požegi održano Prvenstvo Hrvatske u motociklizmu u klasama Old Timeri, Skuteri, Brzinci i Supermoto.

Naši dečki, Koprivničanci Vedran Pintarić, Matej Jurenec, Hlebinčan Mateo Alečković i Boris Turković iz Koprivničkog Ivanca natjecali su se i zauzeli zavidne pozicije.

Vedran Pintarić nastupio je u klasi Super Stock 600 (SST600-brzinci). Oba dva dana u Požegi zauzeo je odlično treće mjesto. No, konkurirao je i za drugo mjesto, ali spremnost i konkurentnost motora su ipak presudili te je završio na trećem mjestu.

– Vozio sam dvije trke u subotu i dvije u nedjelju, oba dana sam pokupio treće mjesto. U nedjelju po kiši sam krenuo u napad i na drugo mjesto, no rezultat toga je bio pad. Na kraju sam ipak bio treći – rekao je nimalo nezadovoljan Mateo koji je nedavno na natjecanju motociklista bio prvi u klasi dirty bike, a o čemu smo pisali.

Matej Jurenec je nastupio u Klasi Old Timer Klasa1 (Tomosi). On je završio bez problema prvu trku na prvom mjestu, no imao je prerani start što je rezultiralo kaznom od 20 sekundi te pada na četvrto mjesto, drugi dan je startao odlično i tako si osigurao prvo mjesto u svojoj klasi.

Boris Turković je vozio klasu Big boys, oba dana zauzeo je šesto mjesto.

SLAVEN BELUPO NAKON STANKE DOČEKUJE OSIJEK

U sastavu Farmaceuta će biti i ugandski napadač Abdu Lumala, Ferenčina: Siguran sam da ćemo pobijediti Osijek, a špekulacije o mojoj smjeni ne želim...

Slaven Belupo nakon reprezentativne stanke u novom je kolu HNL-a sutra, u petak u 18 sati na Apašu domaćin...