14.1 C
Subota, 20. travnja 2024.
Prva HNL

FOTO Neugodan i neočekivan poraz Farmaceuta, Slaven igrao i promašivao, Inter zabijao

Slaven Belupo u 12. kolu Hrvatski Telekom Prve lige dočekao je zaprešićki Inter na terenu Gradskog stadiona. U kadru je nazad bio najbolji igrač Farmaceuta ove sezone, Mirko Ivanovski. Susret je sudio Ivan Bebek, a početak susreta označen je u 15 sati. Zanimljivo je kako je Slaven dobio sve domaće susrete protiv Intera iz Zaprešića otkad je Željko Kopić glavni trener.

Nije najbolje krenulo za Slaven, sredinom prvog dijela u 29. minuti Inter je poveo. Strijelac je bio Andrić za 0-1. U drugom dijelu Slaven je tražio pogodak koji bi ih vratio u igru, ali na žalost domaćih navijača primili su još jedan pogodak, a strijelac je opet bio Andrić, 0-2. Kopić je uveo i Ivanovskog umjesto Međimorca, ali i izvadio Bistrovića i uveo Kendeša koji je odmah u 81. minuti donio gol nade za Slaven Belupo, smanjio je na 1-2. Do kraja utakmice Slaven je pokušavao, ali vratar Intera, Santini, danas je bio vrlo raspoložen za obrane. Konačan rezultat bio je 1-2 za goste iz Zaprešića.

Tako se u još jednoj utakmici potvrdila teza kako Slavenov napad ne zabija dovoljno prilika, te na tome moraju posebno poraditi ako žele dobre rezultate. Slijede dva teška domaćinstva, dolaze Hajduk i Dinamo.

SLAVEN BELUPO: Marković – Katić, Musa, Međimorec – Vrljičak, Bistrović, Vidović, Goda – Bouadla, Pejić, Bogojević, još su igrali Trebotić, Kendeš.
TRENER: Željko Kopić

INTER ZAPREŠIĆ: Santini, Komorski, Grgić, Čirjak, Šarić, Rak, Postonjski, Bosec, Andrić, Blažević, Mamić
TRENER: Samir Toplak