6.5 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
Slaven se učvrstio na petom mjestu ljestvice prve lige

FOTO Nova pobjeda Slavena protiv Intera iz Zaprešića

Večeras je u Koprivnici odigrana utakmica devetnaestog, pretposljednjeg kola prve lige ove jeseni, u kojoj je Slaven Belupo ugostio Inter iz Zaprešića.

Bio je to dvoboj susjeda na tablici u koji je Slaven ušao kao lagani favorit i odmah od početka utakmice tako se i postavio na terenu.

Cijelo prvo poluvrijeme domaći su imali terensku nadmoć, veći posjed lopte i četiri solidne prilike, ali gol vidjeli nismo. Vratar gostiju Čović obranio je udarce Hebera dok gosti nisu uputili udarac prema domaćoj mreži cijelo prvo poluvrijeme.

I onda odmah na početku drugog poluvremena 1:0 za Slaven. Bila je to akcija koja je počela na centru, nije puno obećavala, i onda je loptu na oko 25 metara od Interova gola prihvatio Arap i vrlo lijepim i jakim udarcem iznenadio Čovića za vodstvo Farmaceuta.

Nakon toga nije bilo nekih ozbiljnijih prijetnji na obje strane sve do 80. minute kad nakon jednog slobodnog udarca i centaršuta u šesnaestercu gostiju skače Heber i zabija za 2:0.

Taj rezultat ostao je i konačan rezultat utakmice.

NK Slaven Belupo – NK Inter Zaprešić 2:0