FOTO, VIDEO // Odigrano 5. kolo KC lige: Grad iznenadio i Romantičare, Active i Petgrad bez problema

23:45h
0
Slavlje Totha i Babića nakon pogotka Romantičarima // Foto: Koprivnica.net

Posljednje ovogodišnje kolo KC lige odigrano je u subotu u Sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici. Natjecanje će se nastaviti 19. siječnja 2013. godine.

Iako je zbog snijega bilo dosta problema u prometu, sve su ekipe na vrijeme stigle do dvorane i odigrale predviđene utakmice.

Najveće iznenađenje priredio je Grad Koprivnica, koji je nakon remija s Udrugom za mali nogomet Koprivnica otkinuo bodove još jednom velikom favoritu, Romantičarima. Momčad Grada vodila je s 3:0 i malo joj je nedostajalo do pobjede.

Vodeće momčadi rutinski su riješile svoje utakmice. Active Commerce nije imao većih problema protiv Sedme sile, dok je Petgrad/Hangar18 s glatkih 4:0 nadvisio momčad Potoljika.

Podravsko sunce ostvarilo je sigurnu pobjedu protiv Inducte, a Udruga za mali nogomet vratila se na pobjedničke staze uvjerljivom pobjedom nad Logistikom Lory.

Caffe bar Toxic upisao je i drugu pobjedu u ovoj sezoni. Očito im se isplatilo dovođenje bivših Slavenovih igrača, jer su Josip Omrčen-Čeko i Zdravko Međimorec postigli pogotke za pobjedu u ogledu s Bimbom.

Zanimljivih dvoboja nije nedostajalo ni u ženskim susretima // Foto: Koprivnica.netU zanimljivoj utakmici punoj preokreta Novigrad Podravski je teško došao do važne pobjede protiv Forme Legalis, koja je uz Inductu i Grad Koprivnicu ostala na začelju ljestvice.

U ženskoj konkurenciji Tratinčice su i s remijem u derbiju protiv Prekodravca preuzele vodstvo, a za petama im je Repaš koji je ostvario minimalnu pobjedu u utakmici s Podravskim gazelama.

Prvu pobjedu u KC ligi ostvarila je ekipa Drnja, koja je s 3:0 porazila Podravske Sesvete.

REZULTATI I STRIJELCI 5. KOLA KC LIGE

MNE Novigrad Podravski – Forma Legalis 4:3

(Mat. Trnski 2, K. Trnski, Mar. Trnski / Hegedušić 3)

Sedma sila – Active Commerce 1:4

(Šumiga / Tušek, Ogrizović, Petrović, Mesić)

Petgrad/Hangar18 – Potoljik 4:0

(Popijač 2, Cestar, Dej. Radiček)

ŽNK Tratinčice – ŽNK Prekodravac (žene) 0:0

NK Romantičari – Grad Koprivnica 3:3

(Horvat, Kokša, B. Martinušić / Babić, Strmečki, Toth)

ŽNK Podravske Sesvete – ŽNE Drnje (žene) 0:3

(Amon 2, Dolenec)

Inducta – Podravsko sunce 0:3

(Harmadi 2, Dombaj)

ŽNK Repaš – Podravske gazele (žene) 1:0

(Prečko)

Logistika Lory – UMN Koprivnica 0:6

(Perić 2, Dlaka, Matišić, Cvetković, Milivojević)

CB Toxic – Bimbo 2:1

(Međimorec, Omrčen-Čeko / Fičko)

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/0ae_R7J0-aE?feature=player_embedded” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

 LJESTVICA

1. Active Commerce   19:6  13

2. Petgrad/Hangar18   14:4  13

3. Podravsko sunce     12:4  12

4. UMN Koprivnica   15:10         8

5. Bimbo                      9:7    7

6. MNE Novigrad P.   10:11         7

7. Potoljik                    7:9    7

8. NK Romantičari      12:11         6

9. Logistika Lory        10:14         6

10. CB Toxic               6:11  6

11. Sedma sila             7:9    5

12. Inducta                  10:18  3

13. Forma Legalis       8:19  3

14. Grad Koprivnica   9:15  2

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNK Tratičnice       6:1    8

2. ŽNK Repaš              7:3    7

3. Toxic Girls              3:0    7

4. ŽNK Prekodravac Ždala 1:0    7

5. ŽNE Drnje               3:0    6

6. UŠRPS                    3:2    3

7. Podravske gazele    2:3    3

8. ŽNK Podravske Sesvete  3:4    2

9. ŽNK Mladost Bregi         2:4    2

10. Gimnazija „Fran Galović” 0:10      0

{vsig}sport/nogomet/12-2012/galerija-kcliga{/vsig}

STRIJELCI

7 – Petrović (Active Commerce)

6 – Dej. Radiček, Popijač (Petgrad/Hangar18), Harmadi (Podravsko sunce)

4 – Marić (Inducta), Rumek (MNE Novigrad Podravski), Tušek (Active Commerce), Hegedušić (Forma Legalis)

3 – Marković (Logistika Lory), Sinković (Sedma sila), Peričić (Inducta), Obradović (Bimbo), Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski), Dlaka, Perić (UMN Koprivnica), Mesić (Active Commerce), Horvat (NK Romantičari)

2 – Fusić, Begić, S. Kokša (NK Romantičari), Gaži, Cvetković, Milivojević, Matišić (UMN Koprivnica), Lukač, Ramljak (Logistika Lory), Prvčić, Milojević (Potoljik), Lončarić, Ogrizović (Active Commerce), Beši (Bimbo), Kovaček, Strmečki (Grad Koprivnica), Šimunović (Inducta), Šumiga (Sedma sila), Dombaj (Podravsko sunce), Omrčen-Čeko, Međimorec (CB Toxic), Mat. Trnski (MNE Novigrad Podravski)

1 – Dotov, G. Čičin-Mašansker (Sedma sila), Begić, Budaj, Zrinski, B. Martinušić (NK Romantičari), Kunštić, Šimek, Benčak (Forma Legalis), Šandor, Jakupić, Coi, Babić, Toth (Grad Koprivnica), Maljak, Knapić, Kuruc (Logistika Lory), Lazić, Bukvić (Potoljik), Blažeković, Cikač, Borštnar (Podravsko sunce), Fulir, Sertić (CB Toxic), Lokotar, Krstitović, Vugrin, Fičko (Bimbo), Medenjak, Cestar (Petrgad/Hangar18), Šepec (Active Commerce), K. Trnski (MNE Novigrad Podravski)

Autogol – Coi (Grad Koprivnica), Dlaka (UMN Koprivnica), Zalar (Inducta), Mar. Trnski (MNE Novigrad Podravski)

STRIJELCI – ŽENE

5 – Prečko (ŽNK Repaš)

4 – Molnar (ŽNK Tratinčice)

2 – Škriljak (ŽNK Podravske Sesvete), Amon (ŽNE Drnje)

1 – Vedriš, Lončar (ŽNK Repaš), Šimek, Kancijan, Geršić (UŠRPS), Senjan (ŽNK Tratinčice), Šegrt, Ritoša (ŽNK Mladost Bregi), Ferić (ŽNK Podravske Sesvete), Ciglar, Posavec, Lončarek (Toxic Girls), Horvat (Prekodravac), Gabaj (Podravske gazele), Dolenec (Drnje)

Autogol – Posavec (Podravske Sesvete), Horvat (Gimnazija „Fran Galović)

PAROVI 6. KOLA (subota, 19.01.2013.)

16:20 Podravsko sunce – Logistika Lory

17:00 NK Romantičari – Inducta

17:40 Grad Koprivnica – Potoljik

18:20 UŠRPS – Toxic Girls (žene)

18:50 Active Commerce – Petgrad/Hangar 18

19:30 Gimnazija „Fran Galović” – ŽNL Mladost Bregi (žene)

20:00 Forma Legalis – Sedma sila

20:40 ŽNK Tratinčice – ŽNK Podravske Sesvete (žene)

21:10 Bimbo – MNE Novigrad Podravski

21:50 ŽNE Drnje – ŽNK Repaš (žene)

22:20 UMN Koprivnica – Caffe bar Toxic