AK KOPRIVNICA

FOTO Odlični rezultati limača i limačica na mitingu u Belici

U subotu se u organizaciji Atletskog kluba Međimurje na atletskom borilištu Osnovne škole održalo treće kolo Hrvatske atletske lige za limače i limačice

Članovi Atletskog kluba Koprivnica i proteklog su vikenda nastupili na nekoliko natjecanja na području Republike Hrvatske.

Koprivnički atletičari u subotu su nastupili na Međunarodnom atletskom mitingu u Zagrebu. Dora Lovrinović je nastupila u kategoriji kadetkinja na utrci na 60 metara i osvojila izvrsno peto mjesto s osobnim rekordom od 8,18 sekundi. Na utrci na 60 metara u kategoriji kadeta, Luka Kolonić je osvojio sedmo mjesto s osobnim rekordom 8,44 sekundi, dok je Dorian Držanić završio na osmom mjestu s osobnim rekordom od 8,49 sekundi. Na utrci na 400 metara u konkurenciji seniorki, Anja Slavinić je zauzela 15. mjesto u vremenu 1.04,13 minuta, Josipa Mikulec je na utrci na 100 metara bila 13. u vremenu 13.54 sekunde, dok je u bacanju koplja zauzela visoko treće mjesto s hicem od 31,87 metara, dok je Oliver Orešić na utrci na 3000 metara završio na sedmom mjestu.

U subotu se u organizaciji Atletskog kluba Međimurje na atletskom borilištu Osnovne škole Belica održalo treće kolo Hrvatske atletske lige za limače i limačice. Od 12 klubova koji su se natjecali, limačice Atletskog kluba Koprivnica osvojile su drugo mjesto, a limači treće mjesto.

Što se tile pojedinačnih rezultata, Teo Ištvan slavio je na utrci na 60 metara, dok je Niko Karas završio osmi, Leni Novak osvojio je drugo mjesto u skoku u dalj, dok je u istoj disciplini Niko Karas završi kao sedmi, Leni Novak bio je četvrti na utrci na 60 metara, a Matej Požgaj šesti, Tin Korošec bio je zlatni na utrci na 400 metara, Leni Novak osvojio je drugo mjesto u skoku u dalj, Matej Požgaj osvojio je drugo mjesto u bacanju vortexa, dok je štafeta 4×200 metara u sastavu Novak, Požgaj, Karas i Ištvan osvojila četvrto mjesto.

U konkurenciji limačica, Karla Obradović bila je šesta na utrci na 60 metara, a Iva Mikulec utrku je završila na 12. mjestu, Tija Požgaj slavila je na utrci na 400 metara, Karla Obradović bila je druga u skoku u vis, jednako kao i Iva Mikulec u bacanju vortexa, na utrci na 60 metara Zara Štefanić bila je druga, a Dorotea Rupić deveta, Zara Štefanić bila je peta u skoku u dalj, Ema Podoreški deveta, a Dorotea Rupić bila je deseta. Na utrci na 60 metara, Mia Marković bila je treća, Zoa Mlinarić osma, Katja Lazić deveta, Tia Lončarek utrku je završila na 13. mjestu, Hana Latin na 18. mjestu, Laura Babić na 26. mjestu, a Nika Tucković na 34. mjestu. Ela Sever osvojila je prvo mjesto na utrci na 400 metara, Mia Marković bila je deveta u skoku u dalj, a Nika Tucković bila je 14., u bacanju vortexa Katja Lazić bila je druga, Laura Babić treća, Hana Latin šesta, a Tia Lončarek sedma.

Štafeta na utrci na 4×200 metara u sastavu Štefanić, Mikulec, Podoreški i Obradović bila je četvrta, štafeta na utrci na 4×200 metara u sastavu Rupić, Marković, Latin i Lazić bila osma, a štafeta na utrci 4×200 metara u sastavu Babić, Mlinarić, Lončarek i Tucković bila je deveta.