5.4 C
karate klub đurđevac

FOTO Opet donijeli pregršt medalja iz Ivanića i Tuzle

Na ovom natjecanju najbolji rezultat ostvarila je Ema Juričić koja je nastupila u dvije kategorije i u svakoj od njih osvojila zlatnu medalju.

U subotu, 11.02.2017., Karate klub Đurđevac nastupio je u Ivanić Gradu u kojem se održao 29. KUP MLADOSTI na kojem je nastupilo 653 natjecatelja iz 69 klubova i 4 države.

Odlični rezultati niti sada nisu izostali jer su i na ovom natjecanju zauzeli odlično 1. mjesto u poretku klubova u borbama sa 9 natjecatelja prijavljenih u 15 kategorija koji su ukupno osvojili 4 zlatne, 3 srebrne i 2 brončane medalje.

Zlatnu medalju osvojili su još Ivan Juričić i Niko Marović.

Srebrne medalje osvojili su Ema Čorba u starijoj kategoriji, Lana Hrvoić i Valerio Prevedan dok su brončani bili Lorena Čorba i Ema Čorba u drugoj kategoriji.

Osim njih za klub su nastupili još Mateja Prevedan i Patrik Zlatec.

Natjecatelje je vodio trener Luka Cestar koji je zajedno sa Ivanom Đurocijem odradio pripreme za natjecanje.

Nakon odrađenog natjecanja u Ivaniću u nedjelju su sa dva natjecatelja otišli na 2. međunarodni karate turnir Valentinovo Open 2017. koji se održavao u susjednoj BIH u gradu Tuzli, a na kojem je nastupilo preko 800 natjecatelja iz 66 klubova i 4 države.

Na ovom natjecanju Niko Marović i Ivan Juričić su osvojili zlatne medalje dok je Ivan osvojio i srebrnu medalju u starijoj kategoriji.

Na oba natjecanja konkurencija je bila jaka i do medalje se nije moglo lako doći pa iz tog razloga im još jednom čestitamo na uspjehu. Sljedeće natjecanje je u Rijeci.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...