6.8 C
Četvrta liga

FOTO Picoki otkinuli bod Cvetkovcu, Križevci slomili Papuk u pola sata, Virje izgubilo u Slatini

Završen je i jesenski dio Četvrte lige. Jesenski prvak znan je od ranije, to je Tehničar iz Cvetkovca, koji je danas igrao u Đurđevcu. Situacija je sada jasnija i na ostalim pozicijama na tablici.

Lokalni derbi za drugo mjesto igrao se u Pitomači. Domaćina i gostujuću kloštransku Mladost uoči ove utakmice dijelio je samo jedan bod. Utakmica je završila bez pogodaka podjelom bodova, 0-0.

Vodeći Tehničar iz Cvetkovca doputovao je u Đurđevac odigrati posljednje kolo protiv Graničara. Picoki su nošeni nizom dobrih rezultata polagali nade u još jednu dobru utakmicu i bodove. Nakon 90 minuta bodovi su podijeljeni, a vrijedan bod Picokima donio je Topolčić izjednačivši na 2-2 u 65. minuti.

Križevci su nakon poraza u Virju na svom terenu ugostili četvrtoplasirani Papuk, te ga porazili 3-2. Poveli su gosti preko Radinkovića već u prvoj minuti, ali su Križevci izjednačili već u petoj preko Vška. Već u 11. minuti bilo je 1-2, zabio je Špoljarić. Ipak, Križevci su preokrenuli golovima Blagaja i Orejaša do 29. minute. Pet golova u pola sata utakmice, da bi u ostalih sat vremena mreže mirovale.

Podravac je u gostima kod Slatine izgubio 3-1, poveli su domaći 2-0 u drugom poluvremenu preko Ciglara i Kneževića, a gosti su vratili neizvjesnost preko Hrženjaka. Imao je Borić zicer za poravnanje, ali je promašio sjajnu priliku. Domaći su to kaznili i postavili konačnih 3-1, zabio je Kupres.

U ostalim utakmicama Virovitica je slavila protiv Zdenke 91 s 6-2, a Tomislav Berek i Garić odigrali su 0-1.