14.6 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.
slijedi put kući

FOTO Pobjedom protiv domaće ekipe Podravkašice osvojile jaki turnir u Rumunjskoj

Treći dan za redom Podravka Vegeta obukla je dresove i izašla na parket odmjeriti snage s još jednom rumunjskom ekipom, ovog puta protivnice su bile domaćin Corona Brasov.

U prvom dijelu utakmice Podravka je pokazala snagu i razigranost te je poluvrijeme privedeno kraju rezultatom 17-12. Svi su koji su pratili utakmicu imali su prilike vidjeti čvrstu obranu i odličan napad s lijepim akcijama.

Drugo poluvrijeme stisak Koprivničanki nije popustio i utakmicu su privele kraju pobijedivši 31-26.

Na ruku su im išli rezultati drugih utakmica tako da su naposljetku Podravkašice završile kao najbolja momčad pripremnog turira u Rumunjskoj. Nadamo se da na putu kući neće ponovno zapeti u snijegu.