9.6 C
picoki izgubili od papuka

FOTO Podravac lako poražen kod kuće od Dinama, Gašparov Kloštranima donio pobjedu, Pitomača pobijedila s novim trenerom

Pitomača je također ovog tjedna ostala bez trenera, momčad je zasad preuzeo igrač Bosilkovski.

Mnoštvo zanimljivih susreta igrano je danas u Četvrtoj ligi. Ipak, onaj najiščekivaniji igra se sutra kada Križevčani s novim trenerom gostuju u Ferdinandovcu.

Tehničar je na domaćem travnjaku nastavio s dobrom formom i svladao Garić s minimalnih 1-0. Strijelac je bio Hudak već u trećoj minuti.

Pitomača je također ovog tjedna ostala bez trenera, momčad je zasad preuzeo igrač Bosilkovski, a u svom prvom susretu igranom danas protiv Čazme upisao je pobjedu. Rezultat je bio 2-0, a zabijali su Škaro i Begović.

Virovski Podravac ugostio je Dinamo iz Predavca. Mirnih prvih 30 minuta prekinuo je pogodak Gegića za vodstvo gostiju. Nakon kornera domaćina Predavac je iz brze kontre zabio za vodstvo 0-1. Kako je krenuo drugi dio, svi su tražili jedanaesterac na Hrženjaku, no sudac se nije oglasio. Sjajnu priliku za Virje imao je i Šklebar no nije zabio. Svoje vodstvo gosti su udvostručili preko Gegića koji je opet zabio za konačnih 0-2.

Gegić slavi prvi pogodak // Foto: Jurica Karan

Kloštranska Mladost gostovala je u Bereku kod Tomislava. Poveli su gosti iz penala koji je zabio Balala u 20. minuti, izjednačili su domaći također iz penala, a pobjedu Kloštru donio je Gašparov u 89. minuti.

Graničar Đurđevac u Kalinovcu je dočekao Papuk iz Orahovice. Poveli su Picoki sjajnim pogotkom Orejaša iz slobodnog udarca, no gosti su u drugom poluvremenu sve preokrenuli na svoj mlin zabivši čak tri pogotka. Sva tri djelo su Čavića.

20. kolo

[ŽNL] Miklinovec čeka zahuktali Graničar, Osvit i Močile u ljutom dvoboju, nastavlja se trka Podravca i Omladinca

Vikend pred nama donosi nam nova uzbuđenja na županijskim nogometnim travnjacima. Novo, 20. kolo Prve ŽNL u subotu otvaraju Miklinovec...