18.7 C
Petak, 29. ožujka 2024.
druga hkl sjever

FOTO Podravac pokazao zube i nošen Zadravcom uvjerljivo slavio u derbiju protiv Koprivnice

Podravac je uoči ovog susreta bio stopostotan u ovom susretu, sedam pobjeda iz sedam susreta, dok su gosti imali 6-1 i bivali na drugom mjestu ljestvice.

U osmom kolu Druge košarkaške lige Sjever sastali su se Podravac i Koprivnica. Derbi dva vodeća kluba lige privukao je velik broj gledatelja koji su stigli pogledati napet dvoboj loptanja pod obručima.

Prva četvrtina prošla je otprilike izjednačeno bez osjetne razlike u poenima, što se ne može reći i za drugu četvrtinu. Domaći Podravac ubacio je u brzinu više te se na poluvrijeme otišlo s 54-32.

Drugi dio nije donio čudo i povratak gostiju, već se nastavilo u istom ritmu. Krajnji rezultat bio je 104-70, a najefikasniji pojedinac i najbolji igrač utakmice bio je Stefan Zadravec koji je zabio 21 poen.

Pratili su ga suigrači Vedriš i Šestak, svaki sa po 17 poena.