prvenstvo

FOTO Podravka kao gost u svojoj dvorani pobijedila Umag drugi put u dva dana

Vratarke Tucaković i Dumanska danas su ravnopravno podijelile minutažu i skupile deset obrana, no sedam ih je u drugom dijelu imala Antonija Tucaković

Rukometašice Podravka Vegete danas su na domaćem terenu u ulozi gošći odigrale zaostalu utakmicu 7. kola 1.HRL za žene protiv Umaga i upisale uvjerljivu pobjedu 25:31, poluvrijeme 14:16. Bila je ovo druga utakmica u dva dana s trećeplasiranom ekipom 1.HRL.

U drugom dijelu nakon samo dvije minute igre Podravka Vegeta je na +5, a pogodak je realizirala Mugoša iz kontre.

Na kraju cure upisuju još jednu uvjerljivu pobjedu 25:31. Danas je najefikasnija u redovima Podravka Vegete bila Tsakalou koja je postigla 13 pogodaka. Vratarke Tucaković i Dumanska danas su ravnopravno podijelile minutažu i skupile deset obrana, no sedam ih je u drugom dijelu imala Antonija Tucaković koja je dala i kratak komentar za klupske stranice.

– Čestitam curama i stožeru na novoj pobjedi. Mislim da nam je danas unatoč pobjedi nedostajalo malo agresivnosti u obrani i da je izostala realizacija nekih lakih pogodaka – rekla je Tucaković.

Trener Antonio Pranjić nije bio u potpunosti zadovoljan prikazanom igrom.

– Čestitam curama na pobjedi. Danas je nedostajalo agresivnosti u obrani i koncentracije u napadu da ovaj rezultat bude još povoljniji za nas – rekao je trener Pranjić nakon utakmice.

DVORANA:SD Gimnazija Fran Galović. GLEDATELJI: – SUCI: Ivana Kirasić i Vlatka Stipetić. DELEGAT HRS-a: Vlado Živolić

ŽRK Umag – RK Podravka Vegeta

ŽRK UMAG: Blašković (5), Plahinek 1, Kernjus 1, Miočinović 3, Jajčević 5, Pavković 4, Nushi 2, Bunić 2, Trento, Lisjak 3, Sinčić, Kremer, Barišić 4, Medica. Bruno Maros.

PODRAVKA VEGETA: Dumanska(3), Tucaković (7); Zadravec 2 , Turk 2 , Beganović 4,  Karlovčan, Jandrašić, Džono 2, Milosavljević 3, Mrđen ,Mugoša 1, Franušić 3, Buljan, Škarić 1, Tsakalou 13, Carlos 1. Trener: Antonio Pranjić.