9.6 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.
DELO EHF LIGA PRVAKINJA

FOTO Podravka Vegeta odličnim drugim dijelom okrenula Budućnost i slavila na otvorenju Lige prvakinja

Utakmica je odigrana bez gledatelja.

Rukometašice Podravke Vegete današnjim su domaćim susretom 1. kola skupine B s Budućnosti u dvorani Gimnazije Fran Galović u Koprivnici otvorile novu sezonu DELO EHF Lige prvakinja.

Igračice trenera Zlatka Saračevića protiv crnogorskog kluba – koji je u Koprivnicu stigao bez 11 igračica – slavile su 29-26. Premda je upisana pobjeda, Budućnost je na poluvremenu imala prednost od pet pogodaka, bilo je 12-17.

Pet uzastopnih pogodaka u nastavku vratilo je Podravkašice u igru. Bilo je napeto do samoga kraja. Carlos je pogodila za 24-23, a zatim Mugoša s krila prvi put osigurala vodstvo od dva pogotka.

Do kraja susreta Podravkašice su povećale prednost na tri pogotka, upisavši pobjedu odmah na startu Lige prvakinja. U sljedećem kolu Podravka Vegeta putuje u Mađarsku gdje će igrati protiv Gyora.

DELO EHF Liga prvakinja, 1. kolo, skupina B, 13. rujna, dvorana Gimnazije Fran Galović Koprivnica:

Podravka Vegeta – Budućnost 29-26