18.7 C
LIGA PRVAKINJA

FOTO Podravka Vegeta porazom se oprostila od Lige prvakinja uz katastrofalno suđenje

Koprivničkim rukometašicama današnja utakmica je bila posljednja u ovosezonskoj Ligi prvaka, pošto su prije tri kola i matematički završile svoj nastup u najelitnijem ženskom rukometnom natjecanju.

Rukometašice Podravka Vegete danas su u Podgorici odigrale susret 14. kola DELO EHF Lige prvakinja protiv domaćina Budućnosti.

Koprivničkim rukometašicama današnja utakmica je bila posljednja u ovosezonskoj Ligi prvaka, pošto su prije tri kola i matematički završile svoj nastup u najelitnijem ženskom rukometnom natjecanju, jednako kao i crnogorske rukometašice.

Obje ekipe utakmicu su otvorile dosta efikasno, pa je rezultat nakon 10 minuta igre bio 6:4 za domaću ekipu.

Velike probleme Podravka Vegeti radi Matea Pletikosić koja je do 25. minute postigla sedam pogodaka i svoju ekipu odvela na dva pogotka prednosti (12:10).

Do kraja poluvremena Podravka je uspjela izjednačiti rezultat i na predah se otišlo s rezultatom 13:13, ponajprije zahvaljujući Dejani Milosavljević koja je u prvom poluvremenu postigla pet pogodaka.

Drugi dio susreta obilježilo je loše suđenje na štetu Podravka Vegete, pa je domaća ekipa nakon 10 minuta igre u nastavku vodila s 17:15.

Nažalost do kraja susreta Podravka nije uspjela nadoknaditi razliku, pa je utakmica završila pobjedom Budućnosti od 27:21.

Najbolja u redovima Podravka vegete ponovno je bila Dejana Milosavljević sa šest postignutih pogodaka, dok je golmanica Antonija Tucaković upisala šest obrana.