14.3 C
Korina Karlovčan najbolja

FOTO Podravka Vegeta u posljednjoj ovogodišnjoj utakmici savladala najslabiju momčad lige

Sve osim (uvjerljive) pobjede Vegete bilo bi veliko iznenađenje. Tako je i bilo, Podravka je od prve minute zagospodarila terenom, stvorila uvjerljivu prednost, što je trenerici Petiki omogućilo da pruži priliku svim mogućim igračicama.

Danas je Podravka Vegeta igrala 12. kolo Prve HRL za žene. Bilo je to zadnje ovogodišnje kolo, prvenstvo se nastavlja iduće godine. Uoči ovog susreta, Podravkašice su bile druge na ljestvici s dva boda manje od Lokomotive koja je svoj susret odigrala u tjednu, svladale su ŽRK Pitomaču. Posljednji suparnik ove godine bile su cure iz ekipe Petason Vranjic, posljednjeplasirana ekipa prvenstva koja još ne zna za pobjedu. Dosad su osvojile samo jedan bod i upisale deset poraza.

Susret je završio rezultatom 34-18, a najefikasnija igračica susreta bila je Korina Karlovčan koja je zabila 8 pogodaka.