18.7 C
turnir u koprivnici

FOTO Podravka Vegeta sjajnim preokretom i pobjedom otvorila 13. Bepov memorijal

Rukometašice Podravke ovog su petka i subote domaćin 13. memorijala Josipa Samardžije Bepa. Momčadi koje sudjeluju na turniru uz domaće rukometašice jesu rumunjska Corona 2010 Brasov, Hrupecov Pogon Szczecin i slovenski Krim Mercator.

Današnji program zanimljivim susretom otvorile su rukometašice Pogona i Corone. S jedne strane Hrupec, s druge Tirca. Kao bolje momčad izašla je ona rumunjska pobijedivši s tri razlike, bilo je 23-26.

Podravkine rukometašice izašle su oko 20 sati na svoj dobro poznati teren gimnazijske dvorane. Njihov protivnik bio je Krim Mercator, slovenska ekipa koja je upisala pobjedu protiv Koprivničanki prije samo tjedan dana na Kandijinom memorijalu u Ljubljani.

Rezultat na poluvremenu bio je 12-16 za gošće, međutim Podravka je u drugom poluvremenu sjajno preokrenula rezultat i upisala pobjedu u svojoj dvorani. Krajnji rezultat bio je 30-26 za Podravku.