18.7 C
prva hrl za žene

FOTO Podravka Vegeta zabila 22 pogotka više od Trešnjevke u desetom ligaškom kolu, Holešova najefikasnija

Na golu je Ećimović upisala osam obrana, Tucaković šest. Kod gošći najjači otpor pružila je Elena Matijaš sa sedam zabijenih golova.

Rukometašice Podravka Vegete danas su u 20 sati ugostile ligaške protivnice iz Zagreba, ekipu rukometnog kluba Trešnjevka. Kao i uvijek, domaća je momčad nosila titulu favorita koju je nakon 60 minuta i opravdala.

U kadru momčadi nije bila Jovana Risović koja je dobila odmor, ali su zato gotovo sve igračice danas igrale i zabijale.

Na poluvremenu je rezultat bio 17-10, da bi nakon posljednjeg zvuka sirene do izražaja došla fizička snaga i profesionalnost Podravke, te je konačan rezultat bio 38-16.

Najefikasnija igračica domaće ekipe bila je Maria Holešova sa sedam pogodaka, a po četiri su zabile Turk i Karlovčan. Na golu je Ećimović upisala osam obrana, Tucaković šest. Kod gošći najjači otpor pružila je Elena Matijaš sa sedam zabijenih golova.

Idući susret Podravke na redu je već ovog vikenda kada putuju na gostovanje u Gyor odmjeriti snage s prvakinjama Europe u nadi za plasmanom u drugi krug Lige prvakinja.