2.9 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
NAJVEĆA OVOSEZONSKA POBJEDA

FOTO Podravkašice ekipi Virovitice zabile čak 50 komada i nastavile savršen niz u prvenstvu

Najraspoloženije su bile Karlovčan i Mugoša s po osam pogodaka.

Rukometašice Podravka Vegete jučer su u sklopu 22. kola 1.HRL za žene na domaćem terenu ugostile posljednju Viroviticu. Koprivničkim je predstavnicama rukomet očito jako nedostajao, jer su se nakon povratka prvenstva dobrano razmahale i sada slavile rezultatom 50-15.

Najveća je to pobjeda Podravkašica u tekućoj sezoni, koje su već na poluvremenu vodile s 23-8. Trener Antonio Pranjić ponovno je mogao izrotirati sve igračice i dati im minutažu, a sve je to uvertira za polufinale i finale Kupa koje slijedi za vikend.

Najraspoloženije su bile Karlovčan i Mugoša s po osam pogodaka, Begović je zabila šest, dok su pet puta mrežu pogađale Zadravec i Milosavljević. Podravka je tako nastavila niz u prvenstvu bez poraza i učvrstila se na prvom mjestu ljestvice.