pao je i umag

FOTO Podravkašice uspješno odradile zadnju prvenstvenu provjeru prije Ikasta

Pobjede su svakoj ekipi od velikog značenja pa tako i našoj, a vjerujemo da će i ova biti motivirajuća uoči nedjeljnog ogleda u Koprivnici kada će uz podršku domaće publike, naše cure, imati priliku osigurati polufinale EHF Kupa.

Dobru igru pokazale su Saračevićeve izabranice na domaćem terenu od prve minute. Protivnik je bio Umag, a svoju minutažu dobile su sve igračice iz sastava, pišu službene stranice kluba.

Lijepe akcije, brze kontre i polukontre bile su velik problem gostujućoj ekipi koja je pronalazila vrlo malo rješenja u napadu. Podravka je pretežno vukla preko brzih krila koja su postigla čak 16 pogodaka, a najviše je poentirala Korina Karlovčan. Velik doprinos imale su i vanjske igračice počevši od asistencija do realizacije pa se može reći da su se gotovo sve igračice upisale na listu strijelaca. Rutinski upisana pobjeda gdje je već u 6′ bilo +6 za Podravku, a razlika se do kraja poluvremena povećala do lijepih +10.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je i dalje dominirala, a do sredine razlika se penjala prema +15 do kraja utakmice kada je semafor odsvirao visokih 40:18 za Podravka Vegetu. Pobjede su svakoj ekipi od velikog značenja, a u klubu vjeruju da će i ova biti motivirajuća uoči nedjeljnog ogleda u Koprivnici kada će uz podršku domaće publike Podravka igrati uzvratni susret četvrtfinala EHF kupa.

Vrijedi dodati kako je u poluvremenu član NO RK Podravke s.d.d. dr. Dražen Sačer u ime kluba cvijeće povodom rođendana uručio mladoj igračici Patriciji Firšt koja povremeno nastupa i trenira s prvom ekipom uz naravno najljepše želje za njezin dan.

Prva HRL za žene, 5. ožujak

Podravka Vegeta – ŽRK Umag 40-18

Čestitamo svima!

FOTO Biciklistički klub Rotor oduševio na utrci Gravel Ludbreg s rekordnim sudjelovanjem i medaljama

Članovi Biciklističkog kluba Rotor prošlog su vikenda sudjelovali na uzbudljivoj utrci Gravel Ludbreg. Spomenimo kako je ovo bila prva utrka...