14.6 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.
Home Sport Ostali sportovi FOTO Podravkin Željko Ivačić osvojio srebro na veteranskom Prvenstvu Hrvatske u gađanju serijskom zračnom puškom

0
Željko Ivačić (lijevo) // Foto: SŠK Podravka

Na Prvenstvu Hrvatske u gađanju serijskom zračnom puškom za veteranske kategorije, održanom u Karlovcu, natjecatelj Streljačkog športskog kluba Podravka Željko Ivačić osvojio je srebrnu medalju u pojedinačnom plasmanu veterana.

Željko Ivačić otpucao je 161. krug plasiravši se na drugo mjesto ispred trećeplasirane Marije Štajminger iz streljačkog kluba PIK-Vrbovec koja je otpucala 154 kruga, a prvo mjesto sa 181 krugom pripalo je natjecatelju streljačkog kluba Novi centar iz Karlovca Milanu Belobabi.