2.6 C
završila je pan zimska liga koprivnica

FOTO/VIDEO Prepuna dvorana uživala u vrhunskom nogometu i nastupu VORTEX-ica, Sesvećani odnijeli glavnu nagradu

Pred oko tisuću gledatelja u finalu turnira zaigrali su ASO Ponos iz Krapine i Club MM iz Sesveta.

Nakon točno mjesec dana od početka Zimske lige došao je i završni dan. Posljednjeg dana turnira ostale su da se odigraju utakmice seniorskih polufinala i nakon toga utakmice za poredak.

Zimska liga
Detalj s prvog polufinala // Foto: Ivan Brkić

U prvom polufinalu sastale su se ekipe ASO Ponos i CB Loop Superprint. Nakon izjednačene igre u prvom poluvremenu ekipa CB Loop dolazi u vodstvo pet sekundi prije poluvremena. U drugo poluvrijeme je ASO Ponos krenuo odlučnije i odmah na početku izjednačio rezultat da bi četiri minute prije kraja prekrasnom solo akcijom uspijeli zabiti i drugi gol koji im je donio put u veliko finale.

Drugi polufinalni susret igrali su branitelj naslova CB Garden Optika Očalinko i Club MM. Dosta brzo je Club MM ulovio na spavanju branitelje naslova i poveo, ali njihovo veselje nije trajalo niti deset sekundi jer samo što su krenuli s centra dečki iz CB Gardena su uspijeli izjednačiti na 1:1 što je ostao i konačni rezultat utakmice. Da bi dobili pobjednika pristupilo se izvođenju sedmeraca i tu su više sreće imali dečki iz Cluba MM.

Nakon polufinalnih utakmica u pauzi su nastupile cure iz plesne grupe VORTEX i svojim atraktivnim izgledom i plesom zagrijale mnogobrojnu koprivničku publiku.

Nakon plesa krenuo je susret za treće mjesto u kojemu je CB Loop sa 3:0 pobijedio prošlogodišnje prvake CB Garden Optika Očalinko, a onda je uslijedilo veliko finale.

Detalj s finala // foto : Ivan Brkić

Punih trideset i pet minuta igralo se bez golova, ali utakmica je bila vrlo zanimljiva i kvalitetna, da bi u zadnjih pet minuta bilo puno uzbuđenja. Prvo je pet minuta prije kraja Club MM iz jedne kontre zabio za vodstvo i onda su opet rizik preuzeli igrači iz Krapine koji im se tri minute prije kraja isplatio tako da su izjednačili na 1:1, ali niti pola minute kasnije Club MM opet zabija za kako se na kraju pokazalo konačnih 2:1.

Tako su momci iz Sesveta u svom prvom nastupu na koprivničkom turniru osvojili prvo mjesto i četrdeset tisuća kuna.

Najbolji igrač turnira Danijel Vincek // foto: Ivan Brkić

Najboljim igračem turnira proglašen je igrač ASO Ponosa iz Krapine Danijel Vincelj, dok je titula najboljeg golmana i najboljeg strijelca pripala pobjedničkoj momčadi. Najbolji golman je Domagoj Iveljić, a strijelac Ćiril Guja oba iz Cluba MM.